Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor igyam meg az L-carnitine-t?

Mikor igyam meg az L-carnitine-t?

Figyelt kérdés

Elég húzós aerob edzésre járok egy héten háromszor, mellette kétszer közepes alakformálóra. Nem mondanám, hogy kövér vagyok (150/52), inkább csak formásodni szeretnék bizonyos helyeken, fenék, comb, oldalhas... Sajnos itt vannak zsírpárnák, hiába vagyok 52 kg...:(

Szóval szeretném ha edzés közben nem fogyna el az energiám, és valamivel egy kicsit gyorsítani a folyamatot. Edzés előtt mennyivel igyam meg az italt?

Köszönöm.


2014. aug. 29. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Akkor vegyél tápkieget ha:

- megfelelő az étkezésed

- megfelelő az edzésed

- megfelelő a pihenésed


Kivétel: vitamin

Neked mind a 3 megvan?

2014. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem, hogy a felsoroltakkal nincs problémám. A táplálkozásomra mindig is vigyáztam, rendben van. Edzést személyi edző tartja, nem kételkedem benne, a pihenésem is okés.
2014. aug. 29. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kérdezd meg a személyi edződ. Ha nem egy kéthetes OKJ tanfolyamon szerezte meg az "eszét" akkor tudni fog válaszolni.
2014. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma megyek és már úgy akarok menni, hogy fogyasztok előtte italt.

Ezért kérdezem meg. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, akkor nem értem miért vagy fent ezen az oldalon... Itt kérdeznek, aki tud érdemlegesen meg válaszol rá. Ha ilyen pikírt vagy, inkább Te menjél OKJ-s tanfolyamra...

2014. aug. 29. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

A személyi edző azért lett személyi edző mert érti a dolgát, ezen az anonim oldalon van aki azt mondja a fehérjére, hogy szteroid.

Egyáltalán tudod mi az az L-karintin? Nem, nem fogyasztószer, nem is gyógyszer. Na szerinted mi? Ne nézd meg a neten, ha szedni akarod akkor tudod micsoda.

Akkor mi is az L-karintin?

2014. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 30 percen belül idd.
2014. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a választ!
2014. aug. 29. 11:03
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Látszik az ész, olyan dolgot akar szedni amit nem is ismer, bárcsak valami méreg lenne, sajna csak egy aimonsav :(
2014. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Edzés, mozgás előtt fél órával.
2014. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 1. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!