Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet így is hatásosan szedni...

Lehet így is hatásosan szedni egy fogyasztószert?

Figyelt kérdés
Van egy 60 szemes fogyasztószerem, amiből 2 dobozzal be kell szedni, úgy hat. Napi 2 szemet kell bevenni 60 napon keresztül. Nos, én ezt az időt le akarom csökkenteni a felére, 30 napra. Úgy is működni fog, ha napi 4 szemet veszek be, és csak 30 napig szedem?

2014. szept. 9. 17:31
 1/5 anonim válasza:
Micsoda butaság ez?! Nem, az ilyen szereket szigorúan előírásszerűen szabad csak szedni, mert árthat is, és nem lesz hatásos sem. Ember! Gondolj bele! Szerinted, ha beveszed az összeset egyszerre, akkor szerinted lefogysz egy nap alatt?! XD
2014. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem még mindig felezheted, ez a 30nap rengeteg, én 10 nap alatt fogytam 10kg-t. Reggelire egy almát ettem és mellé bevettem egy zsírégetőt, és nem is sportoltam!
2014. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha meg egyszerre veszed be, akkor hirtelen leadsz harminc kilót, nem?
2014. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy megnezd mi van a dobozra irva?

Lefogadom, bar tevedhetek, hogy van benne egy csomo olyan dolog, amiben koffein van. Lehet hogy nem is ismered a noveny nevet, de legalabb annyi koffeint tartalmaz mint egy csesze kave.

Szerinted milyen hatassal lesz rad a tulzott koffein?

2014. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2014. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!