Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Méregtelenítésnek milyen...

Méregtelenítésnek milyen fogyasztószert, zsírégetőt ajánlasz?

Figyelt kérdés

Állandóan elnehezükök a rossz kajáktól, felvágott, főzelék, sűlt húsok, tejek stb, de nem keresek havi fél millát, szóval magyar szupermarketből kell táplálkoznom.


Megfigyeltem ha Fat burnert tolok étkezés közben, az emulgeálja a zsírt és amit káros, így nem nehezülök el annyira. Van jobb mint a sima Fat burner erre a célra? Pl Supoer fat burner, vagy shape X, Turbo Ripper vagy más tablettát lenne érdemes tolnom? Nem akarom szézezerért minden tablettát kipróbálni, melyiket ajánlod?


2014. aug. 30. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A méregtelenítés és a tablettaszedés eleve ellentmondás. Keress méregtelenítő kúrát a neten, és ne kémiai úton előállított anyagokkal terheld a szervezetedet. A méregtelenítésnek már a nevében benne van, hogy a bejuttatott mérgektől kell megszabadulni. Sok sikert!
2014. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
víz
2014. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A vitaminok, ásványi anyagok nem mérgek hü*ye !
2014. aug. 30. 20:05
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell mindjárt lehülyzéni a válaszolókat. Nem keresel fél millát, de a felsorolt tabletták egy vagyonba kerülnek, jóformán a semmiért. Minden tablettában van mesterséges anyag, nem a vitamin és az ásványi anyag a káros, hanem az egyéb vegyi anyag. Miért kérsz tanácsot, ha utána hülyének tartod azt, aki ír valamit. Valószínűleg nagyon egészségtelenül étkezel, ha tablettákra van szükséged az elnehezülés kompenzálására. Egyáltalán hány éves vagy, hogy pótszerekre van szükséged?
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
nem nagyon értelek amúgy, teljesen normálisan lehet nem túl sok pénzből is étkezni, csak a magyarok hülye szokása, hogy mindenből kb dupla adagot esznek
2014. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

# 4/5 a tabletták nem drágák, ha nem veszemmeg mind kipróbálni valójában a lególcsóbbak. az egészséges étkezés nagyon drága kb 150 nettónál kezdődik és csak a kajára költöttél a bogyó meg csak 3 ezer és beveszed


Azért neveztelek hü*yének, mert olyan ostoba választ adtál, amilyet azok szoktak, akik h-ék, csak nevén neveztem a dolgot.


A tablettákban levő csomósodást gátló nem méreg, EU laborokban bevizsgált anyagok nem károsak és nem hatnak ránk csak a vitaminok és egyéb fogyasztószerek.


A Turbo ripper, vagy shape x jobb vagy más?

2014. aug. 30. 23:05
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
"az egészséges étkezés nagyon drága kb 150 nettónál kezdődik" akkor én biztos valami varázsló vagyok, mert ugyan 2009-10-ben, de kb 20-25ezres kajapénzből oldottam meg 2 felnőtt egészséges étkezését, igen, necces volt és oda kellett figyelni, de meg lehetett oldani...és te is meg tudnád oldani, hiszen, ha főzeléket tudsz csinálni, akkor párolt zöldséget is...és nem kéne a magyar adagokat enni, hanem napi többször kisebb mennyiségeket
2014. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

" akkor én biztos valami varázsló vagyok, mert ugyan 2009-10-ben, de kb 20-25ezres kajapénzből oldottam meg 2 felnőtt egészséges étkezését"


Ezt elhiszem, viszont én egészséges étkezésről beszéltem, nem csak odadobni a családnak valami moslékot.


Lehetne hogy ne térjünk el a tárgytól : Méregtelenítésnek milyen fogyasztószert, zsírégetőt ajánlasz?

2014. aug. 31. 00:45
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, fogalmad sincs a méregtelenítésről! Te kérdezel ostobaságot, és ha nem tetszik a válasz rögtön lehülyézed a válaszolót. Kérdésedre: egyiket sem ajánlom, mert egészségtelen.
2014. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Fogyatekos vagy
2014. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!