Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért van ez, hogyan változtas...

Miért van ez, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú történet az enyém de röviden vázolnám nektek.

Sikerült leadnom 12kg-ot kb olyan 13hónap alatt,75kg-ról fogytam 64kg vagyok most.Látványos az eredmény hiszen mindenki dicsér és kérdezi:"hogy/mitől fogytál"nem kell tovább fogynod jól nézel ki így stb,stb.Én még is a régi énem látom,nem érzem jól magam a bőrömben jelenleg nincs párkapcsolatom sem,de lehetne!!!Nem is egy.....mindig az van bennem ne lássanak meg bikiniben vagy ha párom lenne nem tudnám leküzdeni vagy is most úgy érzem nem menne az hogy előtte levetkőzzek felvállaljam saját magam...Eléggé elszomorít ez a helyzet.Szeretnék még fogyni de viszont most olyan nehezen veszem rá magam.Igaz egy jó hónapja megint eszem mindent és nem járok futni....nem akarom azt hogy visszahízzak.De most megint elő jött az hogyha eszem bűntudatom van és utálok tükörbe nézni nem élvezem a nagy közös kajálásokat nem érzem jól magam..Mit tegyek? Fogyókúrával kapcsolatos tippek?Irjatok nyugodtan én is szívesen segítek?!


2014. szept. 23. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Átestél a ló túloldalára...Ne hagyd abba a sportolást,mert gyorsan visszajönnek a kilók.Nem értem miért nem érzed jól magad?12 kiló nagyon szép eredmény!Büszke lehetsz magadra!Gratulálok!!
2014. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem jó úton haladsz!!! Keress föl egy psichologust mert ez egy veszélyes téma ilyen téren és szerintem jót tenne Neked ha ugyan ezt elmondanád egy psichologusnak is!!! Légy büszke magadra és lásd a szépet magadban hisz az vagy! :)
2014. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyet értek az előzővel, ez a "régi énem látom a tükörben" dolog egy kezdődő testképzavar jelének tűnik. Nem értek hozzá, de szerintem a hatvannégy kiló teljesen egészsége súly egy felnőttnek, szóval ez az a pont, ahol tudatosítanod kéne, hogy az egészséged a fontos, nem pedig az irreális elvárásoknak való megfelelés. Nyugodtan beszélj szerintem is szakemberrel, nincs benne semmi szégyellnivaló (különben sem kell senkinek tudnia, ha nem akarod) és nagyon sokat segíthet. Ha nem érzed jól magad a bőrödben, arról a bőröd max. ötven százalékban tehet, a többi a gondolkodásodon múlik :)
2014. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!