Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyjak le 30 kilot?

Hogyan fogyjak le 30 kilot?

Figyelt kérdés

16L 166 cm 85 kg

Na szoval gondolom hogy nasit,cukrot,uditoket el lehet felejteni de hogy lehetne tenyleg sikeres a -30 kilot

max 4 - 5 honapom van :(


2014. okt. 22. 07:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
hagyjuk már ezt a 4-5 hónapom van hátra, nem készülsz te az olimpiára, hogy be kell fogynod súlykategóriába, mire készülsz nőnapra vagy valentin napra? azt a +30-se a szél fújta rád két hét alatt, szóval idő még leadod, és ahogy írod kb semmit se tudsz a témakörről nem is fog sikerülni
2014. okt. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Tudok egy bevált csodaszert. Az a neve, hogy falra hányt borsó. A falra hányt borsó az az, amit a hozzá értők mondanak: egészséges, rendszeres étkezés (valódi hasznos tápanyagok), testmozgás. Tehát ezt kellene elfogyasztani, és garantált a siker. De 4-5 hónap? Működésképtelen elképzelés. Kérlek szépen olvass utána az egésznek, és segíteni fog! A shopbuilder.hu oldalon rengeteg cikk van fogyásról, zsírégetésről, étrendről, stb.
2014. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Első kettőnek igaza van. Viszont ilyen testmagasságnál és testsúlynál már az is eleget segítene, ha leállnál a cukorról, csokiról, mogyoróról, üdítőről. (Ahogy írod is)Ahogy meg első írja, ez a + 30 kiló többlet évek eredménye, normálisan nem tudod leadni 4-5 hónap alatt, egyszerűen irreális. Most mondanám hogy kezdjél el futni, de szerintem az is elég ha csak jó melegen felöltözöl és sétálsz 1-2 órát erőltetett menetben.
2014. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nos...tudom milyen rossz érzés. 15kg-tól szabadultam meg. De meg is szenvedtem érte. Csak zöldséget , gyümölcsöt, halat ettem. 6 után semmit.

És esténként futni járok el ,meg itthon tornázom.

Kerüld a tésztákat , az édes vackokat , a kólát , krumplit , rizst :)

Napi 2-3 liter vizet igyál , egyél színhúst is , zöldséget , gyümölcsöt.

1 héten 1kg , ez a reális

Vagy is 2 hónap alatt lemegy 8 kg , jól hangzik nem? :) És stb és stb...:D

Ha van akarat erőd akkor 1 év alatt simán lefogod tudni adni.

2014. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj az emberekkel, mindent azonnal akarnak. Márpedig 30 kilót nem fogsz te 4-5 hónap alatt leadni! Nagyon át kell rendszerezned az étrendedet, a cukros, lisztes ételek kilőve. Vannak nagyon jó alternatívák, hogy hogyan pótold például a lisztet, cukrot... Én az Update-et ajánlom kiinduló pontként, nagyon hasznos dolgokat mondanak, a termékeket meg ha drágállod megtalálod ugyanazt, csak más márkanévvel. És ami elengedhetetlen az a rendszeres mozgás, szoktasd hozzá magad, de egyből ne akarj túl sokat mert az árt! Szépen lassan szabad elkezdeni és ahogy erősödsz, úgy könnyebben megy a fogyás. Az elején meg fogsz inogni, lesz amikor egy kiló se fog lemenni, DE NE ADD FEL, csak a célra koncentrálj!!!
2014. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért találnak ki az emberek határidőket. Majd fogysz, ahogy fogysz. Nekem az életben nem menne heti 1 kiló mínusz, szerintem fél se, viszont legalább hízni is elképesztően lassan megy, bármit teszek és a fogyásom elkezdése óta még jobbakat eszem.


Nos, sokféleképpen lehet fogyni, a helyedben kiindulnék a saját táplálkozásomból, megreformálnám (kihagynám a rosszabbakat és beilleszteném azt, ami esetleg hiányzik a szükséges tápanyagok közül), most mondhatunk valami szigorú diétát, miért sikerülne azt tartanod, ha teljesen más az ízlésed, szokásaid, lehetőségeid? Sokan nem is tudnak egyik napról a másikra váltani, másoknak viszont pont az a jó...

Van, aki elhagy valamit és fogy, mert automatikusan kevesebbet eszik. Van, aki nem ilyen.

Kitapasztalhatod, Neked mi a jó, élvezetes, működő, tartható, milyen trükkök alkalmazhatók... Mert szoktak írni egy csomót, aminek a zöme nálam pl. totálisan hatástalan...


A szénhidrát csökkentését (főleg a gyorsakét) ajánlom.

2014. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tornázol?
2014. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Dinitrofenol 2-4
2014. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nem akarsz 30 kilót fogyni 4-5 hónap alatt...


igényes diétával, mozgással fogytam 27 kg-t 8 hónap alatt, és a bőrömön így is meglátszik. Hidd el, nem akarsz 50 kilós telesz*rt zokni lenni. Legyél 4-5 hónap alatt formás 65-70 kg-s.

2014. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
51%
amputáltasd pár végtagodat. még hónapokba sem kerül
2014. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!