Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech zöldkávé kapszula...

Biotech zöldkávé kapszula vélemények?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne zabálj annyit. Ez csak egy járulékos dolog. Kb. 5%-ot segít, ha normálisan kajálsz mellette, és nem eszel össze-vissza minden fost. Ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon akkor semmit nem ér. Ennyi.
2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, alapbol nem eszem sokat,csak en normalis etkezes eseten is konnyen el tudok hizni sajnos, azt sem mondhatom hogy nincs mozgasom, mert egesznap van mit csinalnom, egyszeruen ilyen tipus vagyok. nem akarok sokat fogyni egyebkent max 6kg-t.
2015. jan. 3. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Megéri forgalmazni, ugyanis egy csomó ember aki nem akar komolyabban változtatni az étrendjén, előbb még meg fog próbálkozni 'fogyást segítő' termékek vásárlásával. Tehát ha valaki ilyet kínál, akkor annak pénze lesz a dologból.


Nem elég 'keveset' enni, minőségi táplálék kell.

2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Én vettem zöldkávé kapszulát.

Vélemény: Igen, van fogyasztó hatása!

DE!!!

Nem a zsírod fogy tőle, hanem a pénz a pénztárcádból. -na azt fogyassza.


Próbálkozz meg egy fehérje diétával.

Pl a leg egyszerűbbel amit a neten találsz.

Tojás, grillcsirke, mandula, natur joghurt meg ilyenek.

3-4 nap alatt leugrik az az 5-6 kiló, amit ki is hangsúlyoznék: AZ NEM ZSÍR AMIT LEADSZ,

HANEM JÓRÉSZT VÍZ!

Sajnos a többi súlyfelesleg leadásáért meg kell szenvedni vagy a súlyod megtartásához táplálkozási módot kell váltani.

2015. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anna261 válasza:
Én szedtem másikat is ami nem volt jó,DE a Biotech zöldkávé igen.Előtte sem ettem sokat,folyamatban vannak vizsgálatok,de már nem bírtam tovább és nagyon jól haladok a fogyással.Hozzátenném nekem tényleg anyagcsere problémám van.Itt olvastam,hogy mindenki leoltja,de nem volt veszteni valóm,és nem bántam meg,hogy elkezdtem szedni.
2015. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem leoltják, csak nincs bizonyíték a működésére :)


akinek anyagcsere problémája van, azt mint betegség lenne logikus meggyógyítani.


nem kizárt, hogy a klorogénsav valami gyógyszer lehet, de eddig nem is túl valószínű :)

2015. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!