Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenon fogyasztó kapszula...

Regenon fogyasztó kapszula vélemények?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 08:27
 1/3 anonim válasza:

Te tudod mit szedsz, de már annyi fogyasztó kapszula létezik, hogy egyikben sem bíznék. Hidd el, hogy pénz, reklám és évek óta szerencsétlen fogyókúrázokra vannak ráállva, hogyan tudnának hasznot húzni.

Nem tudhatod, hogy mit rombol és "cselekszik" a kapszula a szervezetedben. Akár milyen bio is van írva rá.

Nagyon nehéz fogyni elismerem. Ami nekem a legjobban bevált pedig utáltam az a FUTÁS! Edzettem én már kondiba, stepp aerobikra jártam, bicikliztem és semmi. 3 hónap alatt jelentős változás minden téren a futásnál volt. 6 után ne egyél már vacsorát. Ajánlom a Norbi update 1 es boltokat már csak olyanokat árul amit bármikor ehetsz. Árak elfogadhatóak és csak addig vedd amíg el nem érted a súlyt amit szeretnél. Keresd a természetes bio ételeket de ne szedj semmit!!!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden "fogyasztó kapszula" felesleges pénzkidobás.
2014. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de a kérdésem nem ez volt :)

nem mondom hogy nincs benne igazság és hogy nem futok szabadban és futópadon is csak szeretnék kicsit besegíteni a folyamatba :)

2014. júl. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!