Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Revex 16 segít az étvágy...

Borzos Kutya kérdése:

A Revex 16 segít az étvágy csökkentésében? Segíti, hogy megálljt parancsoljak a finom falatoknak? Segít abban hogy ne legyek mindig éhes?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Csak egészséges kaják legyenek otthon!Ha nincs szem előtt nem kivánod meg olyan gyakran!Az étvágycsökkentő hülyeség,vegyél az árán egy kondi bérletet!
2015. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dorka Elanor válasza:

Igyál sok vizet és nem leszel annyira éhes.

Pl.: Ha egy órája ettél mondjuk ebédet és éhes vagy evés helyett IGYÁL!!! De ha 2-3 órája nem ettél egyél gyümölcsöt zöldséget vagy nagy ritkán egy szendvicset is.

2015. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zsírégetőnek jó, de étvágycsökkentőnek nem igazán. A finom falatoknak mindenkinek magának kell ellenállni. :D
2015. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igatabol ezert is hiztam el, mert nem volt onkontrolom az evesben. Miota szedem a revexet nem is kell a kaja szinte. Zoldsegen, gyumolcson, halon es csirkemellen ugy el vagyok, mint a befott. Van akaraterom, de nem mondom azt hogy jajj mennyire szenvedek, mert nem igazan. Koszi a valaszokat! :)
2015. febr. 13. 00:51
 5/5 Manhattan0413 válasza:
Én adipexet szedtem de nem jó már semmire...Nagyon kíváncsi vagyok a revex 16 tablettára.Még nem is hallottam róla.
2018. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!