Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha elmegyek a fogyasztó...

Ha elmegyek a fogyasztó szalonba akkor melyik módszert válaszam?

Figyelt kérdés

A kravitációs ultrahangos megoldást vagy a fagyasztásos zsírbontást?

A kravitációs megoldás ugye egy rezgő készüléket mozgatnak a kivánt testrészen , én a pocakomtól szeretnék megszabadulni és ott használtatnám amiről ugyirnak a neten hogy csak 1 héten ecer lehet menni a kravitáció zsirbontásra mivel terhelő a testnek.

Interneten olcson találtam 3 alkalmas bérletet ami olcso és az első alkalomppárezer forint , összesen akkor 4 alkalmat fizetnék ki , de ez a 4 alkalom hozna eredményt?

A pocakom mérete csökkene vagy elistüne?

Olyatis olvastam erről hogy a zsírsejtek végleg eltünnek ha a hasamon akkarom használtatni , de ha a pocakom elistünne xxkezelés után és ha mongyuk utána megint elkezdek enni naponta többet és sokat akkor vissza nölhet a pocak egy idő után vagy ha azt akkarom lapos legyen akkor ugyan ugy diétáznom kell és mozogni?

És van ez a másik modszer ami mef aazsirfagyasztás , erről is olyat olvastam hogy jo megoldás lehet ha pocakról szeretnék fógyni , de ezt a fagyasztást hogy kell elképzelni?

Ha rámrakják a készüléket akkor hideget fogok érezni a hasamnál?

Aki már használta valamelyik megoldást és valóban fogyótis tőle a kivánt testrészen az akkor erősicsen meg hogy nem lenne e pénz kidóbas?


2015. febr. 12. 21:31
 1/2 anonim válasza:
100%
fogyasztó szalon??? mint a fogyasztó csodabogyók?? elhiszi ezt még valaki? ez a lusta disznoknak való és lehet belőlük meg is élnek ezek a szélhámosok,ha létezne ilyen fogyasztó mizéria akkor látnál még egyetlen túlsúlyos figurát is,ezóta már mindegyiket csontsoványra varázsolták volna.
2015. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ilyen helyen,senki nem fogyott le,jöttek reklamálni.10-15 kezelés sem volt eredményes.Hidd el,jobban jársz ha sportolsz és diétázol!
2015. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!