Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok mondani bevált...

Tudnátok mondani bevált zsirégető módszereket/ételeket/gyakorlatokat? Mindent ami hasznos lehet a témában

Figyelt kérdés
Kis felesleg van a hasamon szeretnék lapos,kissé izmos hasat.A futással lehet zsirtégetni?

2015. ápr. 13. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Ha sok suly felesleg van rajtad akkor inkabb aerobic edzest ajanlanam, biciklezes ilyesmi... azt is hozza teszem hogy olyan nincs hogy csak egy helyrol fogyjal! Fogsz fogyni mindenhonnan, nekem elosszor cici, fenek, combok es a legvegen a has...
2015. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
Favágás, kubikolás...
2015. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az olvasást,művelődést ajánlanám a témában.
2015. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első válaszoló - nincs sok súlyfelesleg rajtam kevés de azt is leszeretném adni. Elfelejtettem mondani 15/L magasságom 169 és 53 a súlyom.
2015. ápr. 14. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a szent szart akarsz leadni???? A magassag/suly teljesen okes. Ne akarj ropi lenni!
2015. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ropi akar lenni mint azt írta is hanem izmos hasat akar! attól hogy vki vékony még nem jelent semmit.Igen a kemény kardio futás bicikli segít mikor már látod hogy lement a felesleg akkor elkezdheted a hasizomépítő gyakorlatokat, hasprés és társai, ha konditerembe jársz lesz lehetőséged ott megkérdezni hogy melyik hasgép melyik izomcsoportot dolgoztatja meg, vagy éppen milyen gyakorlat a hatásos. Étel tekintetében szénhidrátot keveset egyél ha eszel is csak hosszú felszívódásút, inkább a fehérjebevitelt növeld, csirkemell, hal, fehérjeturmix formájában. Egyél sok zöldséget igyál eleget 4-5 liter ásványvíz naponta, a cukros üdítők s minden ami cukros, zsíros, üres szénhidrát az felejtős. Liszt élesztő úgyszintén/ ha gabona akkor csak teljes kiőrlésű/
2015. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék hogy a fehérjeturmixxal kapcsolatban érdeklődj az üzletben afelől hogy lehet e, mivel még csak 15 éves vagy. Neked még gyors az anyagcseréd tehát gyorsan fog menni a változás is. :)
2015. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nincs sok súlyfelesleg rajtam kevés de azt is leszeretném adni"

Ezt irta, tehat le akar adni.. aki ilyen magassagnal 53 Kg-bol meg 3 Kg-ot lead, az mar eleri a "ropi" kategoriat.. Tudom, mert volt ilyen baratnom, nagyon dekorativ volt, modellnek siman elmehetett volna, de en nem bantam volna ha mondjuk 53 Kg.

Neked nyilvan biznisz az, hogy a kislanyok, meg nagyobbacska lanyok nem elegedettek az alakjukkal, talan boltod van,vagy szemelyi edzo vagy ilyesmi vagy. Nagyon szakkepzettnek hangzol mindenesetre, ahogy irsz. Mar csak azt kell eldonteni, hogy nem hulyeseg-e? Mar bocsanat, h belekontarkodom, nem vagyok szakmabeli, de a feherje turmixok miert segitenenek az izmos hasfal kialakitasaban?? Amugy a tobbivel egyetertek, amiket irtal, bar az a mennyisegu viz szerintem megintcsak nem indokolt, plane asvanyvizben(!), mert nem szabad csak asvanyvizet inni. 2-3 Liter untig eleg vizbol, ami legyen tisztitott es kesz.

2015. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fehérjeturmix nem az izmos hasfal kialakításában segít hanem abban hogy a felépített izom megmaradjon. Másodsorban a fehérje nagyban hozzájárul az izom fejlődéshez sőt mondhatni elsődleges dolog. Nem vagyok személyi edző de régóta foglalkozom ezzel.Boltom sincs így nekem semmi üzleti érdekem nincs abból hogy a kislánynak a fehérjebevitelt ajánlom vagyis a fehérjeport.:) Épp ezért írtam is az utolsó kommentben hogy érdeklődje meg azt hogy a korából kifolyólag szedhet e ilyen készítményt. Véleményt kért s én válaszoltam.
2015. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!