Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van benne tapasztala...

Valakinek van benne tapasztalata/ élménye?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni és már a tablettáktól és egyéb csoda dolgoktól se riadok vissza. Az lenne a kérdésem hogy valakinek van-e valami tapasztalata ezekben. (Tudom nem ezeket kéne keresnem hanem mozogni meg életmódot váltanom kéne meg stb ezeket halottam próbáltam)

2015. júl. 14. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs fogyasztószer, ha lenne havi 5 ezerért mindenki vékony lenne. Akik szedik (általában) változtatnak is valamicskét az étkezési szokásaikon, ezért fogynak.

Családban(engem kivéve) többek többször is szedtek kapszulákat, porokat. Eleinte nagy lelkesedéssel koplaltak, de mivel a bogyó nem segített, akaraterejük nem volt(és nem is helyes éhezni) rövid időn belül abba is hagyták. Volt aki összeesett 3 nap után, majd felfalta a fél hűtőt éjjel.

Én is mint túlsúlyos tudom a titok nyitját, mert hosszabb-rövidebb ideig már voltam vékony: teljes szemléletváltás az étkezés terén és mozgás. Na meg kitartás. A többi csak placebo.

2015. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
Ezek zsiregetok, mozgás közben fokozzák a zsíregetes hatekonysagat és helyre teszik az anyagcsered, olyan nincs amitől ülsz és fogysz...
2015. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Az a helyzet hogy családban elek es egy ideig meg nem is fogok elköltözni , így azt kell ennem amit itthon elkészítenek. Mozogni mozgok mivel iskolába járok így a heti 5 testnevelés adott amin részt is veszek es a tanarom is komolyan veszi emellett pedig szeretnék meg roplabdazni amit szeptembertől fogom elkezdeni. Ha esteleg ezek információk birtokába tudna nekem segíteni azt megkoszonem , minden segítséget örömmel várok .

UI: hiába eszem itthon , nem tomom tele magam , sőt kevesett is eszem

2015. júl. 16. 00:27
 4/4 WhiteLabel ***** válasza:
Esetleg valami L-karnitin alapú zsiregeto, termogenikus meg egyebb bogyókat már ne, annyit nem ér
2015. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!