Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki hogy csinálta? Aki csinálta?!

Ki hogy csinálta? Aki csinálta?!

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan csináltátok Adipexel!

Kérlek írjátok a tapasztalataitokat!!!

Mikor kell beszedni,stb.

Ki mennyiről kezdte (súly)?

Mennyi idő alatt mennyi?

Mozgás?

Tudom hogy sokat kérdezek,de ez az egyetlen esélyem azt hiszem és picit félek belekezdeni,de muszáj!Tehát ezért szeretnék tájékozott lenni!Előre is köszi!

Tudom hogy nem egészséges,de létszí' a kérdéseimre válaszoljatok!!!


2010. márc. 4. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem kapsz választ, mert idiótáknak az nem jár! Te is csak egy akarat gyenge cucu vagy! Nem értesz a táplálkozáshoz, nem is akarsz érteni hozzá, nem veszed a fáradtságot, hogy megtanulj róla bármit is.

"Ez az egyetlen esélyem" Akkor jó sokat szedj be, hogy hamar megálljon a szíved... zseni.

2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Detto... az a véleményem mint az előzőnek.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én igaz nem régen kezdtem el szedni a cefamadar-t, de semmi és váltani szeretnék. Nézz utána a google -n és ott meg is rendelheted.
2010. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Váltani szeretnél?? gratulálok, talán nem jöttél rá hogy ezek a szarok nem jók semmire?? Ennyi felesleges pénzed van?? nem hiszem el.


kezdet voltam.

2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg egy kis mozgás, mondjuk heti 2-3 alkalommal 30 perc és egy kis átalakítás az étrendedben? Így nem egészségesebb, mint egy bogyóval, ami nemcsak káros, de lófütyit sem ér? Merthogy anno én is próbáltam és annyit ért, mint halottnak a csók.

Ne tedd tönkre Magad, kedves Kérdező.

24/L

2010. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
...egyáltalán, hány éves vagy?
2010. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
30 éves vok és túlsúlyos! :(
2010. márc. 11. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:
mozogj,esténként mályva vagy zöldtea!lehet naponta többször is zöldteaázni,úgy meghajt h elkezdesz tőle szépen fogyni.igyál sok folyadékot és egyél max napi 1000 kalóriát.
2010. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző kommentből csak az igyál sok folyadékot tudom értékelni. Szerintem felesleges zöld teákra meg ilyenekre költeni, sok hasznod nem lesz belőle, 1000 kalória meg kevés.
2010. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
hosszú lesz... először is. Elkezdtem hastáncolni (a sok ugri-bugri tornából már elegem volt). A hastánc viszont a telt nőknek áll jól. Ha ez nem szimpi, keress olyan táncot vagy bármit, ami tetszik, vegyél dvd-t és csináld otthon. 2. reggel 2 pohár vízzel kezdek, így tolódik a reggelim, mert nem vagyok éhes. ebéd legyen kiadós, és finom. Én még nasizok is kicsit. Van egy turmixom, amit inni szoktam (na nem azért, mert fogyaszt), csak nem víz, és finom.:) (szűztea,zöldtea,citromfű,borsmenta,ginseng-ből kb. fél l teát főzöl, kihűtöd. 1 grapefruit,1citrom,ananász, és fél liter ananászlé+1 kanál méz, ezt turmixolod. Mindent összekeversz, és napi fél l-t iszol. Én szeretem, mert gyümölcs is, meg folyadék is. De nem kóla stb... Sokszor már kibírom,hogy vacsi helyett megiszok fél l-t egyszerre.:) és már látom a változást..:)Sok sikert! jah! és nézd a meztelenül is szép vagyok c. műsort. önbizalomnövelő!!!
2010. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!