Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a pektin...

Mi a véleményetek a pektin italról?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam az interneten a pektin itallal. Sok jót írtak róla, hogy egészséges, magas vérnyomásra, szívre, anyagcsere gyorsítónak, stb. jó. DE sokat lehet tőle fogyni is. Nos hát engem ez érdekelne, szeretnék 20-25 kg-ot leadni. Van egy hivatalos oldala, [link] Nemtudom, hogy tényleg hatásos-e, érdemes ezért pénzt kidobni?

Szerintetek? Mi a véleményetek? :-)



#ital #fogyókúra #pektin #pektin ital #hatásos fogyókúra
2015. nov. 14. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficittel lehet fogyni, hogy ezt kinél mi teszi könnyűvé, az változó. Csodaszerek nincsenek, általánosak főleg nem.

Egy jó étrend sokkal hasznosabb, pláne mozgással ötvözve. Az egészség úgyis célunk, nem? Miért ne ételre költsük a pénzt (s egyesek a mozgással kapcsolatos kiadásukra is), ha az is megfelelő, hosszabb távon s általánosabban is?

2015. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamu a képen a csaj is csak photoshopolva van a pektin amugy meg rost azt vihetsz be zöldséggel és gyümölccsel
2015. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel csak az jár jól, aki eladja ezt a pektin italt... ennyiért vehetsz 1 hónapra való zöldséget vagy gyümölcsöt... szóval jó nagy lehúzás!
2015. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves kèrdezö es akit esetleg erdekel,nalm lehet rendelni ezt az italt 2000ft-al ocsobban.irjatok privat üzenetet ne hagyjatok magatok atvetni.Az ital csodas en 3honap alatt leadtam vele 28!!! Kg-t es a lombikprogran helyett termeszetes uton terhes lettem :) Fogytam es a boldogsag is elert :)
2016. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Semmi elérhetőségük nincs.A facebook-on van oldaluk,de a weboldal amit megadtak az vírus,nem nyitható.Van vélamény oldal,de ahhoz nem lehet szólni,kérdezni tapasztalatokról,szóval nagyon furcsa az egész,se email cím ,se telefon szám...Én arra lennék kíváncsi hogy 1 üveg mennyi ideig elég...
2016. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
10 napra elég 1 üveg,ami azt jelenti hogy havi adag 30.000 forint.Ráadásul azt mondták csak méregtelenítés a garantált.Ez egy átverés...+36-30-190-9634 számon hívtak fel,de E-mail címük nincs ,más semmi elérhetőség...
2016. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem megmaradt 2 bontatlan üveggel. (500 ml egy üveg) Akit érdekel, szívesen elküldöm olcsóbban.
2016. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!