Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrás étrend? (többi lenn)

Fogyókúrás étrend? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani fogyókurás étrendet ?

esetleg valami " fogyasztószet' ?



2015. nov. 19. 19:05
 1/4 anonim válasza:

Én úgy fogytam egy csomó kilót (persze ez egyáltalán nem szabad elméletileg) hogy reggelire nem ettem túl sokat, ittam két pohár vizet. Délelőttre egy fél kenyér sajtos szenya, délutánra gyümi, este meg valami főtt étel.


sokat segít, csak eleinte könnyen elájulsz

2015. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát elájulni nem igen szeretnék de köszi :)
2015. nov. 19. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A koplalástól sem ájul el a legtöbb ember az elején... De a beteg ötleteket tényleg hanyagoljuk inkább.


Fogyasztószer nincs, max. az anyagcserét minimálisan felpörgető dolgok. Bár ama téren a mozgás a legjobb.


Az ilyen általános kérdéseket nem szeretem, mert túl sok módszer van s egyik sem való mindenkinek. Én az egészségesebb életmódra váltást szoktam ajánlani szénhidrátcsökkentéssel s persze mozgással.

2015. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggeli 200kcla étel

Tízórai: 50KCla

Ebéd 800kcla

Uzsi: 100kcla

Vacsi 50-60Kcal

Élelmiszerre gondoltam mindem ételnek megvan akaloria tartalma

Ha kérdésed van írj bátran és adok felvilágostíást fogyokura terében

2016. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!