Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyjak 5-7kg 1 het...

Hogyan fogyjak 5-7kg 1 het alatt? FONTOS

Figyelt kérdés
az a nagy helyzet h nagyon fontos lenne 1 het alatt kb 6 kilot fogynom mert tortent 1 csaladi problema es a tesveremtol eliltottak es nem tlalkozhatok vele soa tobbe de ha gyorsan le dobok par kilot 100 szazalek h ozza koltozhetek ujra :) elore koszonom a valaszokat :) 17lany
2015. dec. 14. 02:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eltiltottak a tesódtól és csak akkor találkozhatsz vele ha 1 hét alatt fogysz 6 kg-öt ami lehetetlen?

Érdekes

Mesélj még!

2015. dec. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*kg-ot
2015. dec. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy kamuztok valamit, még nincs ilyen módszer. Ez napi 5 ezer kalória minusz, csak úgy lehetséges,ha a héten nem eszel semmit és napi 7 órát eddzel. Minek hiztál el?
2015. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem hogy jut ilyen baromság az emberek eszébe. Még hízni se lehet egy hét alatt 5 kilót nem hogy fogyni...

Vágd le a karod tuti könnyebb leszel 7 kilóval

2015. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vágd le az egyik karodat, az kb akkora súlyú.
2015. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
fogyasz zöldséget és gyümölcsöt vagy salátákat :)
2015. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon viccesek vagytok vagjatok le inkabb ti fejeteket :D na egyebkent 14 irtam ki a kerdest azaz akor keztem a fogyokurat ma van 17. es mar fogytam 1es fel kilott :)) csak salatat eszem abol is csak keveset es reggel 8 kor fol kelek meg reggelizem a kalria mentes reggelibol es mar kb 10 orakor kondi teremben vagyok olyan 4 oraig :) nem mondom h nem faradtam meg bele :D de ez van :/
2015. dec. 17. 18:20
 8/14 anonim ***** válasza:
kalória mentes reggeli és 6 óra kondi, ok :DDDDDDDDDDDDD
2015. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja még mielőtt azt hiszed, h kitaláltál vmi nagyon profi fogyókúrát, a többieknek írom, nehogy olyan idióták legyenek mint te:

az a 1,5kg az az izmaiba lévő glikogén volt, és az általa megkötött víz, ez kiürült az edzés hatására, és mivel nem pótolta a szénhidrátot, a raktárak üresek, innentől a teste izmot bont.Szóval ha esetleg pár hét iyen diéta után könnyebb vagy 6-8 kilóval, de a mostani darab xar kinézeted helyett úgy fogsz kinézni, mint 2 darab xar, akkor ne csodálkozz, elvégre zsír nem fog lemenni rólad. Az élettelen idióta testükről és biológiáról semmit nem tudó nyomiktól jöhet a lepontozás, azok akik meg egészségesen akarnak kinézni és élni, azok meg nézzenek utánna a szálkásító diétának. Bár nem biztos, h ebbe a rovatba érdemes volt ilyeneket írnom.

2015. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csináld csak. Lám a természetes kiválasztódás még a fejlett orvos tudománnyal szemben is utat tör magának
2015. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!