Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Próbáltátok már esetleg?

Figyelt kérdés

Pár perce találtam rá a myvipen. Felkeltette az érdeklődésemet, de nem szeretnék megint a "semmiért" pénzt kidobni. Szerintetek?

[link]


2010. márc. 26. 09:32
 1/8 anonim válasza:

Átverés!

tisztán látszik a photoshop:) Ne akarj ilyen cuccokkal lefogyni, felesleges pénz kidobás!Mint annyiszor itt el lett mondva ,mozgás és mozgás és egészséges étkezés.

Kitartás és felejtsd el ezeket az izéket amik csak az önértékelési problémádra hajaznak, de nem segítenek, aztán lelépnek a sok sok pénzel:(

2010. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben nem vennék be ilyen bogyokat.Ha megnézed a két nő arcát alaposan nem is egyformák.
2010. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ezek általában átverések szoktak lenni. Semmi értelmük nincsen,az egész egy agyonszépitett hülyeség. :D Reklámozzák magukat azt csá. A két kép Photoshoppal van szerkesztve...ez tökre látszik.
2010. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

marhaság! na meg a két nő között nem 16 kg, hanem legalább 30 kg a különbség.

no meg arról sem írt, hogy a minta után mennyit költött a csodabogyókra.

2010. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
photoshop
2010. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
átverés szerintem
2010. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagydarab csaj egy ducimodell. Nem tudom a nevét, de az arca nagyon ismerős. Azt hiszem, hogy vmi nemzetközi duci szépségversenyt is nyert. Úgyhogy ő tuti, h nem kezdene el fogyózni...
2010. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan úgy gondolod, hogy ha lenne ilyen cucc akkor nem kapott volna már orvosi nobel-díjat??? Hogy hozzád jutna el az info először és nem folyna már a csapból is, hogy megvan a csodaszer??? Nem tűnik fel, hogy egyre több ilyen cucc van, mégis mindenki egyre kövérebb? Használjuk néha a fejünket, azért van a nyakunkon!!!!!
2010. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!