Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már valaki fehérje/pro...

Fogyott már valaki fehérje/protein turmixtól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor azok idióták, lássuk be, a Scitec a világ legnagyobb és legsikeresebb tápkieg gyártója. Ez tény.
2010. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
18.06 beteg vagy? A scitec egy magyar cég... A Láng Robi a tulajdonosa, és csak közép-európában van jelen. Amerikában még a 10. legnagyobb tápkieg gyártó is nagyobb jóval, mint a scitec :) Twinlab, Weider, Met-rx... ezek sokkal nagyobbak... még a Gaspari Nutrition is jóval nagyobb cég. Jó a reklám ez tény... és a termékek sem szarok annyira ez is igaz, de hogy a legnagyobb cég a világon... HA-HA-HA :)
2010. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Divat lett szidni a Scitec-et, az az igazság. Pedig ebben az árban tökéletes minőség. Érdekes, hogy világszinten elismert magyar testépítők tudnak felkészülni csupán Scitec termékek használatával... :)
2010. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
remélem nem így akarsz diétázni. ha fogyni akarsz sportolj és egyél sok zöldséget, rostos kaját és szárnyasokat, cukrot meg lisztet felejtsd el... nekem amúgy ismerősöm amikor protein turmixot ivott akkor kondiba járt és hízott mivel jól megnőtt az izommennyisége mert ugyebár az izom az fehérjéből épül fel.
2010. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na ezt nem tudom, mert akit ismerek, az fehérjeport ivott, de nem túl sokat sportolt, csak gyalogolt intenzív tempóban. Meg este 6 után nem evett semmit. (Tudom, ez viszonylag rossz módszer, de neki mindig ez válik be, érdekes.) És végül lefogyott minden felesleget magáról 1 hónap alatt. Egyébként 5 kg feleslege volt, ami nem hangzik soknak, de azért egy 5 kg feleslegű csaj már nem valami szép. Meg a kevesebb hájat lassabban lehet leadni, mint a nagyobbat. Egyébként vannak állítólag (nem tudom, mennyire tudományos) olyan genetikájú emberek, akik a szénhidrátoktól nem híznak egy dekát se, míg a fehérjékkel nagyon óvatosan kell bánniuk, mert attól híznak. Ezt hívják ektomorf típusnak asszem.
2010. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!