Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Súlykontroll éjjel nappal...

D.Lucifer kérdése:

Súlykontroll éjjel nappal beválik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorba olyanok válaszát várom, akik már használták az Interherb súlykontroll éjjel nappal fogyasztókapszuláit. Tudom, hogy csodaszer nem létezik így természetesen életmód váltás mellett volt, akinél hatásos volt ez a szer? Ha igen mennyi idő után jelentkeztek az eredmények?

2016. jan. 21. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek semmit sem érnek, átverés. Ne zabálj annyit.
2016. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont annyira hatásos, mint a gardróbszekrény kombinálva életmódváltással. Ha az életmódváltás jó, akkor amiatt fogysz, és beválik, ha nem, akkor az életmód miatt nem.
2016. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló kívánom, hogy élj át hasonló hormonzavart mint én és legyenek veled legalább olyan kedvesek mint te velem. Én többek között életmódváltásról is beszéltem, de az elhízásom elsősorban egy volt hormonzavarnak köszönhetem. Legközelebb mielőtt lehordasz valakit gondolkodj el, hátha önhibáján kívül olyan amilyen!
2016. jan. 22. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Hormonzavarra gyógyszer való, nem ilyen átverés...
2016. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező, nem a problémádat minősítettem, hanem az említett fogyasztókapszulát, ami nyilván átverés.

Miért sértő az, ha azt mondom, hogy önmagában és mással együtt sem használ?

2016. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hormonkezelésnek már vége, csak a plusz kilók maradtak azoktól szeretnék megszabadulni. Első kommentelő nem a szer minősítéseddel van a baj, hanem a "Ne zabálj annyit" beszólásoddal. Csak ismételni tudom magam: mielőtt beszólsz valakinek informálódj, hátha esetleg nem tehet róla.
2016. jan. 24. 15:43
 7/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Kipróbáltad végül? Én is hormonális okok miatt kezdek hízni, és felkeltette a kapszula az érdeklődésem.

2017. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Igen, kipróbáltam, és úgy ha ahogy kell. Eleve mivel étkezés előtt nagy pohár vízzel veszed be, kevesebbet eezel, illetve csökken az éhségérzeted, könnyebben fogysz. Végül orvost kérdeztem meg, és hormonkezelteknek, akár kezelés alatt is szedhető, mert teljesen természetes.
2017. máj. 28. 16:37
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm! :)
2017. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!