Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki mit tud a CELLU-SVELTE...

Ki mit tud a CELLU-SVELTE tapaszról, érdemes megvenni? Használ?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tud, de 100 % hogy hülyeség amit az elkeseredett kövér embereknek találtak ki, hogy behúzzák őket.


kezdet voltam.

2010. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok,


A ceg amelyik arulja ezt a termeket a CELLU-SVELTE tapaszt

1./ Magyarorszagon nem bejegyzett ceg.

2./ Szlovakiai cim is csak Posta fiok cim, nincs megadva a szekhelyuk.

3./ Sem a ceg honlapjan, sem a levelukben nincs megadva ennek a termeknek az engedelyezesi szama (sem magyar, sem szlovak engedely)

4./ Ennek a termeknek nincs olyan leirasa, hogy mit tartalmaz (milyen hatoanyagok vannak benne).

5./ A ceg hirdeteseben van olyan resz, hogy TV bemutato. Mondanom sem kell, hogy hiaba szeretned megtekinteni, ujra csak a hirdetesi oldal masolata nyilik meg.

6./ A google keresesnel magyar nyelven 10 link jelenik meg amibol 8 az adott ceg sajat reklamja.

7./ A kulfoldi oldalakon mindenki azt kerdezi, hogy ki hasznalta es fogyott-e tole ?! ezek a hsz-ek 2006-2007 evbol vannak, frisset nem talaltam. Viszont itt talaltam olyan HSZ-t aki megrendelte es nem kapta meg, pedig fizetett.

8./ Azonos oldal "jelen hirdetes ami e-mailben erkezett es a network.hu adta ki az e-mail cimeket" [link] 3 nyelven lehet megtekinteni ugyan azt a reklamot. A kapcsolat cimszo alatt, mindharomnal kulonbozo nevu ceg jon fel. (Francia, Olasz es Magyar, de egyik sem bejegyzett ceg) Abban az esetben ha 3 orszagban jelen van egy ceg akkor ilyen merteku nev valtozast nem eszkozol, ezen kivul valahol be kell, hogy jegyezve legyen.


Osszesitve, en senkinek nem ajanlom, hogy megrendelje es megvegye ezt a termeket.

1./ nem ismerjuk a hatoanyagait stb. (akar borbetegseget is okozhat)

2./ a ceg aki arulja, Szlovakiaban sincs bejegyezve, sem hazankban (alapos rakereses utan allitom)

3./ kulfoldi oldalakon sincs rola konkret leiras, sem HSZ, hogy valaha is barkinek is hasznalt volna.

4./ valoszinusitem, hogy ez is egy internetes atveres.


Ha valakinek van folos penze es kockaztat, megveszi, akkor azt kerem, hogy korrekt foto-val (elotte es utanna), felismerhetoen illusztralja a hozzaszolo ajanlasat. Amig ez nem tyortenik meg, addig ugy veszem, hogy6 atveres-penzlehuzas! (internet fraud, scam letter)

2010. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!