Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le úgy, hogy lássam a változást? (Hónap)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon komolyan elhatároztam hogy én márpedig lefogyok. Általában amit elhatározok azt meg is tudom valósítani.

De mivel 14 éves vagyok, normálisan kell ennem, és egész nap se tudok sportolni.

De! Csak teljeskiörlésű lisztet fogyasztok, semmi fehéret,

Csokikat, cukrokat nem eszek, gyorskajáldába sem járok.

Napi 4-5x eszek, reggelire általában zabkását mézzel, tízóraira suliban teljeskiörlésű szendvicset, ebédre hús/hal/saláta

Vacsorára vagy semmi, vagy gyümölcs.

Minden nap hazasétálok suliból, ami kb. 30 perc séta, itthon szoktam szobabiciklit stb.-t használni, táncolni (Xbox-ra)

3x 45 perc kemény tesióra.

Ja és 7 éven keresztül heti 2x jártam úszni, de most egy darabig hanyagolnom kellett a tanulás miatt... Eddig 3 kg-t sikerült leadnom így, de csak a mérlegen látom a változást.

Ezekkel a módszerekkel mennyi idő alatt tudok leadni 5-7 kg-t?

Tudom, h heti 1kg a normális, de így ez biztos nem sikerül

Lehet, h valakinek nem tetszik ahogyan próbálok lefogyni, de csak arra vagyok kíváncsi, hogy hány hónap kell a látható változáshoz.

Köszi!:)

14L

170cm 62kg



2016. febr. 4. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Heti 1 kiló nem normális, hanem a reális fogyás felső határa, hacsak nincsenek extrém körülmények. Ez nagyon tempós fogyás, napi 1000 kcal deficittel, nem akárki képes rá (illetve sokat kell mozogni). Én nagyon elégedett voltam heti 30 dekával anno... Régi szép idők.


Nem lehet megmondani, hány hónap kell, azt se tudom, van-e kalóriadeficited. De a súlyodat elnézve rajtad hamar meglátszik, ha fogysz. De van, amikor már mindenki látja, te pedig nem, tényleg nem lehet megmondani.


Komolyan csak az ebédedben van valamirevaló fehérje? Ezt gondold át, ne szénhidrátot nyomj szénhidráttal...

2016. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!