Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok olyan fogyató szert...

Tudtok olyan fogyató szert amitöl fogyhatok?

Figyelt kérdés

F/17

Arra vagyok kivácsni hogy tapasztalataitok szerint tudtoke olyan fogyasztó szert amitöl fogyhatok ? vagy akár nem kivánok enni,mondták sokan hogy,ilyen joformán nincs is,de reklámokba vagy hirdetésekbe láttam,valami oylat szeretnék ami mellet pl futok ,focizom,tornázom


2014. nov. 15. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
diéta és sport
2014. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de reklámokba vagy hirdetésekbe láttam"


Reklámokban és hirdetésekben sok hülyeség van, mivel sokan megveszik miatta.


Egyébként meg az, amit az első írt.

2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem az egészséges táplálkozás híve vagy?

Mit várnál el a szertől? Meg tudod fogalmazni azt a biológia és kémiai folyamatot amit a szer indít el és ezáltal fogysz?

2014. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudom mondani kedves utolsó (első voltam).

[link]

Termogenikus zsírégetők részt olvasd el. Gyorsítják az anyagcserét. Bár oda is van írva, hogy vannak mellékhatások, és diéta,sport nélkül ez se ér sokat. Én nem szedném.

2014. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teeeee! Ne válaszolj helyette, mert így soha az életben nem fog elkezdeni gondolkozni. Most megemlítetted a termogenikus zsírégetőket, megvan a veszélye, hogy ahelyett, hogy gondolkozna, venni fog vagy 20 dobozzal, mert azt hiszi ettől fog fogyni naponta 5 kilót. Pont ezt kellene elkerülni. Aki tudja, hogy mi hogyan működik, minek mire milyen hatása van, az tudni fogja, hogy számára mi a megfelelő. Aki nem akar gondolkodni, csak a megoldást várni, az mindent meg fog venni és enni, amit csak meghall fél füllel.

Kedves Kérdező: először a táplálkozásod rakd benne. Diétázni kell ami nem egyenlő a fogyókúrával. Mikro- és makrotápanyagok tanulmányozása! Megértése és megtanulása! Azt kell megadni a testednek amire szüksége van és akkor úgy fogsz kinézni, amire vágysz. De előbb gondolkozni kell!

2014. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van,az utolsonak nagyon,és köszönöm,mindig probáltam valahogy rendbe rakni,olvasgattam diétákrol,csak sajnos 17 évesen elég nehéz igy összerakni,ezértis gondoltam fogyókurás szerekre,hogy talán azzal amjd menni fog, :) köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 18. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező: adok még egy kis segítséget. Először olvasd el ezt: googleba bunny testmester szálkásítás elmélete. Ez egy bejegyzés. Olvasd el és értsd meg. Ez az első fontos lépés a fogyáshoz. Muszáj megtanulni azt, hogyan működik a test. Ha nem érted, állandóan a reklámokban fogsz reménykedni és soha nem érsz el sikert. Gondolkozni kell, a reklámok a butákat tudják megvezetni. Ha elolvastad a bejegyzést és úgy gondolod komolyan át akarod venni az irányítást a tested fölött, akkor töltsd le ingyenesen a Sárga Kapszula könyvet. Tanulni nem szégyen és hasznos is, út a sikerhez!
2014. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!