Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti mit gondoltok a pektinről?...

Ti mit gondoltok a pektinről? Van valaki itt akinek használt?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 17. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyet hülyeségnek és pénzkidobásnak tartok. Ez is egy újabb valami amivel sok pénzt lehet keresni azokon akik csodaszernek hiszik..
2016. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem kell nyitnom, hogy tudjam, hogy valami újabb hülyeség. Nem fogy már az ördögnyelv meg a zöld kávé, kellett újabb parasztvakítás. Életmód: táplálkozás, mozgás. Ezzel lehet lefogyni. Nem létezik recept nélkül kapható készítmény, amivel fogyni lehet.
2016. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vetted a fáradságot, s megnézted, mi az a pektin?


„A pektint az élelmiszeriparban zselésítőanyagként, térfogatnövelőként, valamint stabilizálószerként alkalmazzák.”


[link]


NEM léteznek fogyasztószerek, NEM létezik fogyókúra. Semmi.

Helyes táplálkozás, ami vegyes, könnyű, de laktató étkezést jelent, s rendszeres mozgást.

2016. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Bár én inkább olyan emberek válaszát várom akik próbálták is vagy akiknek valamilyen ismerősök és/vagy rokonuk próbálta.

2016. márc. 17. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ember! Nem értesz a szóból? NINCS semmiféle olyan hatása, amit gondolsz. Zselésítőszer.
2016. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy olyan válaszokat várok hogy "Áh igen ez nekem leadott 20kilót 1 nap alatt meg stb.." csak annyit írtam hogy főként olyan emberek válaszát várom akiknek már volt dolguk ezzel a szerrel.


Egyébként meg teljesen le lehet nyugodni.Még ha "nem értenék a szóból" akkor sem lenne hozzá semmi közöd.

Ha ezek után nem tudsz értelmesen hozzáfűzni valamit a kérdésemhez azt javaslom ne is tedd.

2016. márc. 17. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem írtad, hogy kinek a válaszát várod. De nincs is jelentősége. Az oldal szabályzata sem engedi meg, hogy megszabd, ki válaszolhat.

A tények pedig makacsok. De sajnos a fogyókúrázók is. Itt rosszabb a helyzet, mint az ezóban.


A pektinnek semmiféle fogyasztó hatása sincs. Senki nem is fog neked lelkendező beszámolót írni, mert nem lehet pozitív tapasztalata senkinek.


A nagy átverős weboldalaknak van egy nagyon jellemző ergonómiája, tipikus dizájnja, sajátos nyelvezete.


Az általad linkelt oldal pont olyan, amelyikről értelemmel bíró ember futva menekül.

De a te életedet, úgy rontod el, ahogyan akarod.

Vásárolj jó sokat belőle. Nem fog használni, de majd legalább tudsz panaszos kérdést írni majd a jogi rovatba.

2016. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia,


A kérdésedre a válaszom. Nem használ. A DUNA TV egy hónappal ezelőtt leadott egy műsort a különböző fogyasztószerekről. A Pektin is benne volt. A szakemberek csak úgy jellemezték, mint a 2016-os év eddigi legnagyobb átverését. Remélem segítettem ezzel a válasszal neked. Marad a diéta és a sport. :-)

2016. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Az oldal szabályzata sem engedi meg, hogy megszabd, ki válaszolhat."

Távol áll tőlem hogy bármit is megszabjak főleg egy ilyen oldalon ahol még ha meg is akarná szabni akkor sem lehetne. Nem megszabni akartam kár hogy ez valakinek így jött le abból hogy "főként/inkább olyan emberek válaszát várom"


Egyébként nem terveztem venni csak eddig ezt a pektin cuccot még nem láttam és érdekeletek a vélemények.


És köszi válaszokat!:)

2016. márc. 18. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
imádom az agresszív válaszolókat :) majdnem tökéletes a testem (mások szemébe az) és nem azért mert éheztettem magam vagy mert annyit sportolnék ... igen vannak olyan szerek amik nem használnak semmit de a drágább árkategória az igenis használ! nem lefogyaszt! csupán nem zabálsz tőle egész nap több energiát ad és ha több energiád van szivesebben mozogsz a mozgás pedig segít az emésztésbe = NEM HÍZOL TOVÁBB és ha kitartó vagy mellé diétázol is amitől pedig fogysz.
2016. márc. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!