Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék rendelni a Biotech...

Szeretnék rendelni a Biotech USA-tól BCAA-t, CLA-t és L-carnitine-t, de nem tudom, hogy ez a 3 nem lesz-e sok egyszerre?

Figyelt kérdés

Zsírt szeretnék veszteni, ezért is szemezgetek a CLA-val és az L-carnitine-nal, viszont nem tudom, hogy a kettő közül melyik a hatásosabb, mert nagyon kezdő vagyok még ilyen téren. A BCAA-t nem zsírégetés céljából akarom szedni, arról csak nagyon sok jót hallottam és gondoltam kipróbálom. Viszont attól félek, hogy túl sok mindent is fogok szedni egyszerre, szóval teljes káosz van a fejemben. Valaki tudna segíteni?

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

17/L (igen, 17 éves létemre szeretnék ilyeneket szedni..)



2016. márc. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok

CLA + L-karnitin jó a zsírégetés 'rásegítésére'

viszont a BCAA fölösleges neked.

2016. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:
Pont ilyen sorrendben a legjobb, mint ahogy leírtad. L-carnitine-t nagyon túlértékelik. Egyáltalán nem sok ez a 3 egyszerre, de ha nem készülsz versenyezni, akkor hidd el, hogy felesleges, még versenyzők közül sem mindenki használ CLA-t és karnitint.
2016. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindegyik pénzkidobás. Végigpróbáltam sok-sok táplálékkiegészítőt, és egyik sem okozott semmi említésre méltó változást, beleértve az itt felsoroltakat is.
2016. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!