Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Super Fat Burner vagy Adiponix...

Super Fat Burner vagy Adiponix GreenFit, szerintetek?

Figyelt kérdés
Leginkább azokra a véleményekre lennék kíváncsi akik használták ezeket a termékeket.

#Adiponix #BioTech USA #Supar Fat Burner #GreenFit
2016. ápr. 15. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy rendszeres sportolás, és rendes étrend mellett, melyik lenne a hasznosabb?
2016. ápr. 15. 14:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez, ez legalább normális cucc. Az ilyen Super fat burnernek a neve se jó.


[link]

2016. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta + sport. Enélkül egy csodaszer sem ér semmit.

Ezek a zsírégetők arra jók, hogy a sportolóknak, ezzel kiegészítve a diétájukat, a szálkásítás végét hatékonyabbá tegye.


Vevői vélemények:


Adiponix


[link]


Super Fat Burner


[link]

2016. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindkét termékről olvastam vevői véleményt, meg még az ismerősöktől is hallottam véleményeket ezekről a termékekről. Az egyiket jobban szídták mint a másikat.
2016. ápr. 15. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy gondolom, ezek annak igazán hasznosak, akik a szálkásítás végén tartanak. Tehát az utolsó kilókhoz úgymond...


Ha valaki csak szimplán fogyni akar, annak a diéta és a sport elég.


Ha ilyen szerekkel fogy le valaki, és utána visszaáll az eredeti életmódjára, ugyanúgy meg fog hízni.

2016. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adiponix pénzkidobás! Én probáltam semmi sem használt .Akkor inkább add egy csövesnek az árát jobban megéri .
2016. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krisz85 ***** válasza:
na most kivételesen egyet kell értsek Verával, pedig nem szivesen mert néha esztelen hülyeségeket irkál, de most igaza van!
2016. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: ami talán csak szerinted esztelen hülyeség. ;)
2016. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek leginkább arra jók, hogy tömjék a gyártó zsebét. Az életmódváltás elején én is belemerültem a tápkiegekbe, és minden vackot kipróbáltam. Az egyik nem ér semmit, akkor reménykedik az ember, hogy majd a másik. Aztán kiderül, hogy az sem ér semmit, és így tovább.

A kaján és az edzésen múlik minden. A többi csak pénzkidobás.

2016. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisz85 ***** válasza:
nem Vera sajnos tényleg hülyeségeket írsz, a tudományt és a hozzáértést és pláne a gyakorlatot teljesen mellőzve, bár néha nem :-)
2016. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!