Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » El akarom kezdeni a Turbó...

El akarom kezdeni a Turbó Dt-t! Tapasztalatok? Tippek? Bővebben:

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok, fiú és el akarom kezdeni a turbó dieta 30 napos programját. 175 cm és 75 kg vagyok amire azt mondják a felnőttek h nem sok, de a korosztályomnak és nekem is ez soknak tűnik! Nem az intenzív 14 naposat akarom mert nem látom értelmét csak turmixot inni.

Azért akarom elkezdeni hogy ez egy életmódváltás legyen, úgymond motiváció a sportoláshoz..Természetesen mindig sportoltam hogy fogyjak de feladtam hogy áhh...dagi maradok...

Ami pedig még zavar, eléggé, az a összeérő comb és a cicim, mivel elég nagy...Valaki tippek esetleg? Más dolgokra is nyitott vagyok, de ezt szeretném..Turbó Dt-sok véleményére vagyok kiváncsi, nem olyanéra aki életébe nem látta, de szidja......Válaszokat köszi!! :)



2016. júl. 18. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Először is egy férfinek melle van, nem cicije.

Másodszor: a turbofosdiétás por egy cukorral teleb@.szott gané, amit azoknak lehet jó drágán eladni,akik meg se nézik, mi van benne.

Hagyd a francba és inkább olvasd el ezt a könyvet :

[link]

2016. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

175 centi vagyok én is örülnék annak a 75kg-nak... Amúgy ne próbáld ki nagy átverés az egész. Komolyan azt a szrt akarod inni 2 hétig mellette semmilyen szilárd kaját? Fogsorodnak többet ártasz vele, mint amennyit ér a fogyás. Plusz ha életmód váltást akarsz, akkor nem turmixivásra kell váltani. Nekem amíg diétáztam heti 1kg mínuszom volt.


Nekem így nézett ki. Kaloriabazis.hu-n számoltam és aszerint ettem, napi 1 óra mozgás, este vacsi helyett a Scitec Ner Style Shake-jét ittam. És azt ettem mellette amit akartam.. csak a mennyiségre meg a mozgásra kellett figyelnem.

2016. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam hogy nem a 14 naposat csinálom, hanem a 30 naposat amibe ehetsz SZILÁRD kaját..........de ha nem lehet megérteni....és gondolom nem probáltátok ki...
2016. júl. 18. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én próbáltam pár éve és bevált. szerintem jó csak hát drága..


én elkezdetem az intenzivet,de 4 nap után nem birtam és úgy folytattam hogy kb kétszer ettem valami szilárdat is. kéthét alatt kb 5 kg ment le.

2016. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem kell kipróbálnom kedves Kérdező, mert tudom, hogy sz@r. Mint ahogy a konnektorba se nyúlok bele, mert megb@.sz az áram.
2016. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

nem értem hogy lehet úgy ítélkezni,hogy nem is próbáltad..

nekem bevált,és sok másnak is..

Biztos van olyan fajta ami semmit nem ér,-de ez nem az

2016. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Megnézted az összetételét?
2016. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Íme az összetétel:


szójafehérje izolátum, gyümölcscukor, zsírszegény joghurtpor, zsiradékpor (szójaolaj), mézpor, sűrítőanyag (guar gumi, xantán, karboximetilcellulóz), inulin, maltodextrin, tejfehérje, zabkorpa, dikáliumfoszfát, aroma, sovány tejpor, kolin bitartarát, inozitol, növényi olaj, édesítőszer (nátrium-ciklamát, nátrium-szacharinát), magnézium-karbonát, aszkorbinsav, szilícium-dioxid, vasdifoszfát, emulgeátor (szójalecitin), nikotinamid, enzimek (bromelin, papain), dl-alfa-tokoferol, cinkoxid, kalcium-d-pantotenát, mangánszulfát, színezőanyag, D-vitamin, rézkarbonát, B6-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin, folsav, nátrium-jodid, nátrium-szelenit, biotin, B12-vitamin.

Fél kg 7500 Ft-ért. Hagyjuk már! Ennyiért a Scitec 90 dkg minőségi tejsavó fehérjét ad.

2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Simán lehet megalapozott véleményt mondani valamiről, amit nem próbált az ember. Metil-alkoholt sem fogok inni soha, mégis megvan róla a véleményem.

Vannak információnk, modern tudományunk, nem kell mindenféle ételt s ételnek nevezett ipari cuccot benyomni, hogy tudjuk, jó-e. Ráadásul ha valaki ilyet iszik PLUSZ eszik valamit, egyéni jellemzőkkel, aktivitással, annak nagyon sokféle eredménye lehet. Csak mert én csokitortával helyettesítem az ebédet s fogyok (meg tudnám csinálni, s egészséges is lenne, mert én készíteném :D), nem jelenti azt, hogy ez jó módszer. A dolog sokkal összetettebb.


Ez csak szösszenet a vitához, én magam nem akarok állást foglalni, de hogy életmódváltás nélkül nem megy, az valószínű. A kérdező is írja, hogy azt akarja, szerintem ő is tudja, hogy ha lefogy (ebben biztos van, akinek segít a turmix s van, akinek nem. látatlanban tudom extrapolálni, hogy nekem kalóriatöbbletet okozna, mert a rendes ételemet így is, úgy is megenném mellé), majd visszatér a régi étrendjére, lazán visszahízhatja.


Nagyon sokat segítene a sport, bizonyára többet, mint a turmix.

2016. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mia84 válasza:
50%
Én a rossmanos Well mixet iszom hétfő óta.-3,6kg.ma péntek.167cm és 76,7kg most.egy hétig csinálom.Olcsóbb ,és hatásos is, a csokis a legjobb. Jövőhéttől pedig életmódváltás Norbival.Napi kb 4 liter víz.Néha futás.
2016. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!