Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » El akarom kezdeni a Turbó...

El akarom kezdeni a Turbó Dt-t! Tapasztalatok? Tippek? Bővebben:

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok, fiú és el akarom kezdeni a turbó dieta 30 napos programját. 175 cm és 75 kg vagyok amire azt mondják a felnőttek h nem sok, de a korosztályomnak és nekem is ez soknak tűnik! Nem az intenzív 14 naposat akarom mert nem látom értelmét csak turmixot inni.

Azért akarom elkezdeni hogy ez egy életmódváltás legyen, úgymond motiváció a sportoláshoz..Természetesen mindig sportoltam hogy fogyjak de feladtam hogy áhh...dagi maradok...

Ami pedig még zavar, eléggé, az a összeérő comb és a cicim, mivel elég nagy...Valaki tippek esetleg? Más dolgokra is nyitott vagyok, de ezt szeretném..Turbó Dt-sok véleményére vagyok kiváncsi, nem olyanéra aki életébe nem látta, de szidja......Válaszokat köszi!! :)



2016. júl. 18. 11:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

8-as ez komoly, hogy a tejsavó fehérjét nevezed minőséginek?

A szójafehérjével, ha nem vagy rá allergiás, semmi gond nincs. És mivel minden kérdésnél felbukkan egy megmondó ember, hogy a biotech meg scitec cuccok mennyivel jobbak: ez étkezést HELYETTESÍTŐ készítmény. Amikről ti beszéltek, azok izomtömeg növeléséhez használt készítmények. Ne keverjük már össze a szezont a fazonnal.

2020. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!