Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit rontottam? Mit csináljak?

Mit rontottam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy , kb 3 hete kezdtem el diétázni,úgy terveztem hogy augusztsra 3-4 centit(!!) le tudok fogyni.

Fogytam 2 kilot, igy lettem 52,5 kg. Most megmertem magamat .55,4 (igen vacsora utan stb stb)

Ezt alig tudtam elhinni mert napi 4-5x eszek. Reggelire zabot, szenhidratot kioktattam ,nincs teszte se kenyer es minden nap jarok futni ,mellette tornazok es 1 centit fogytam osszesen. Nagyon elkeseredtem. Valaki segitseg?



2016. júl. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mennyi vagy vacsora után.

Mert, a napi 4-5 evés valami csoda, amitől fogy az ember? :D Igazából nem számít, hányszor eszel (jó, egyénszinten persze igen, nem mindegy, éhezel-e, de a fogyás szempontjából a kalóriaegyenleg számít s az egészség szempontjából is inkább az összbevitel fontos, nem az elosztás módja).

2016. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az optimális testsúlyod (ami egyébként napi szinten ingadozhat 2 kilót), és ebből már nem kellene fogynod. Nem mondtad, milyen magas vagy. Miből akarsz 3-4 centit fogyni?

Egyébként a zabban is van szénhidrát, és kevesebb szénhidráttal is be lehet vinni annyi tápanyagot, hogy ne fogyj, vagy akár hízz. A kérdés az, miket és mennyit eszel.

2016. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

169 centi vagyok :)

Es csipobol szeretnem leginkabb azt a par centit.

Egyebkent meg eleg egeszsegen eszek.

Gyumolcsot delelott, csirke,zoldsegek,bulgur ilyesmi..

2016. júl. 25. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

19-es BMI-vel hova akarsz még fogyni? (55 kg) Nem kell elkeseredned, a tested érzi, hogy ez a súly jó neki, és ragaszkodik hozzá...

Csípőből akkor tudsz fogyni, ha van rajta vastagabb zsírpárna. Ha a csípőcsontod széles és csak izom és bőr van rajta, abból elég nehéz (és kár is) lesz fogyni több centit.

A bulgur (tört búza) mennyiben különb a tésztánál?

2016. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor118 válasza:
szia sok a napi 4-5 evés és nem lehet kiszámolni hogy mennyit fogysz meg még csak kezdő szakaszban vagy késsőb jobb lesz nyugi!!!!!!!!!!!!!!!
2016. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!