Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha csak a Rossmannos Well...

Ha csak a Rossmannos Well Mixet innám, lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

tehát étkezések helyett,rendes főétkezésem max 1 lenne,mellette úszok napi 2 órát,akkor fogyhatok?

Kioktatást nem kérek!!



2016. aug. 1. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

linkelj egy összetételt róla!

és egy kérdés,hogy miért nem táplélék kiegészítő boltban veszel ilyesmit?

és még egy kérdés,utálsz enni,vagy mi?

amúgy kifosnád hasznosulás nélkül ha egész nap ezt innád,rost fogyasztás nélkül.

2016. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg fogyni akarsz nem csodaszerek kellenek hanem életmód váltás. Több zöldség gyümölcs kevesebb fehérje. Több mozgás de nem ezek a csoda övek meg kamu torna gépek. Futás úszás biciklizés. Ha ezeket nyomod még csak éhezned sem kell. Ott van a baj amikor valaki az éhezéstől vagy tablettáktól meg csodaszerektől reméli a fogyást.
2016. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második, miért kéne kevesebb fehérje?! Elég kevés ember van, aki túlzott fehérjefogyasztást mutat fel, hogy csökkenteni kelljen még fogyáskor is... A gyümölcsöt pedig nem tudom,, miért van ennyire túlértékelve, sokakat igencsak zavar a sok cukor a fogyásban... Nem vagyok a gyümölcs ellen, ma is ettem jó egy kilót, de emiatt nem is várok fogyást ma, a kettő nekem sehogyse jön össze. Van, akinek viszont pont jó, de közel sem mindenkinek.
2016. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Osszetetelet nem talaltam,masodik,a leirasban benne van,hogy uszok,tehat a sport reszevel nincs gond..
2016. aug. 1. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Rengeteg benne a cukor, ennek semmi értelme.


Sovány hús és ha, tojás, sovány tejtermékek, zöldség-gyümölcs, heti szinten kis mértekben olajos magvak, hüvelyesek, teljes kiőrlésű gabona pl zab, barna rizs.

2016. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azért az elég laza,hogy egy olyan terméket akarsz megvásárolni aminek nem tudod a pontos összetételét.

de én megtaláltam.

egy adagban van 20g szójafehérje,ami az egyik legdurvább allergén.

szóját olyan elmaradott országokban fogyasztanak ahol már tényleg nincs mit enni.

gyakorlatilag nem emberi étel.

és 23g cukor.

vagyis ez nevezhető egy tömegnövelő turmixnak,amit ha napi több alkalommal fogyasztasz,akkor az egyenes út az inzulin rezisztenciához és fél-1 év alatt akár a 2es diabéteszhez.

2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi!
2016. aug. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!