Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ördögnyelv kapszuláról mit...

Ördögnyelv kapszuláról mit kell tudni? Tényleg használ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok az ördögnyelv kapszulával kapcsolatosan. Ne írjon választ olyan aki nem is használta mert az ugyebár nem tudja hogy használ e....

Nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni.



2016. aug. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nem használ
2016. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ördögnyelv kapszula egy magas rosttartalmú készítmény. Csökkenti az étvágyat, de nem teszi feleslegessé a diétát.
2016. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én diéta mellett szedtem 3 hónapig, de nem éreztem hogy segített volna valamit. Miután abbahagytam ugyanolyan ütemben fogytam tovább mint ahogy előtte, úgyhogy a fogyásban nem segített. Az étvágyat viszont csökkenti.
2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. De akkor ezek szerinte igazából étvágy csökkentésére meg mégis jó nem? Egyébként a szedése mellett rendszeresen sportolnék ahogy most is.
2016. aug. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!