Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld kávé kapszulát melyik...

A zöld kávé kapszulát melyik napszakban érdemes bevenni, hogy legjobban kifejthesse a hatását?

Figyelt kérdés

Először vettem zöld kávé kapszulát, ezzel is megtámogatva a fogyókúrámat (és ilyenfajta étrendkiegészítő terméket sem vettem még soha)


Az elmúlt években felszaladt rám kb. 15-18 kg. Oka: mozgásszegény életmód, kevés folyadék, helytelen, egyoldalú táplálkozás, ahogy az lenni szokott...

Elhatároztam, hogy életmódot váltok, többet mozgok, több vizet iszom, egészségesebben étkezem. Nem tudom, hogy meddig tart majd a lendület, az elhatározás most nagyon erős. :)

Ezt szeretném picit megtámogatni valamilyen étrendkiegészítő termékkel, nekem a zöld kávéra esett a választásom. Elsősorban azért, mert az ígéret szerint felpörgeti az anyagcserét (nekem nagyon le van lassulva, 3-5 naponként járok csak nagyvécére).


A tájékoztatóban azt írja, hogy napi egyszer, étkezés előtt, bő folyadékkal. De melyik étkezés előtt érdemes bevenni? Reggel, éhgyomorra, vagy délben, a főétkezés előtt?


2016. szept. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, h reggel éh gyomorra vedd be! Én nem zöld kávé kapszulát szedek, hanem 100%-os zöld tea kivonatot és szintén reggel, éhgyomorra veszem be :) Gondolom ez is hasonló fajta. Én így szedném! :)
2016. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanaz a hatása, ha reggel veszed be, mintha este lehúzod a vécén. Nulla, semmi, zéró.
2016. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyel az arabol normalis ennivalot. Ha ulyen ritka jarsz wc-re akkor tobb rostot kene enni es mozogni.
2016. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az anyagcseréd lassú, hanem az emésztésed. A kettő nem ugyanaz. Sok zöldséget kellene enned és olajos magokat, kicsit kipucolnák a sok lerakódást a beleidben. Hozzá még egy jó étrend, napi 1 bögre forró gyömbértea (nyers gyömbérből) és napi 1 óra mozgás, attól be tudna az anyagcseréd is gyorsulni. A kapszulát is szedheted, ártani biztosan nem fog.
2016. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere nem az emésztésre vonatkozik, hanem sejtszintű folyamatokra.
2016. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!