Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek is szükséges?

Szerintetek is szükséges?

Figyelt kérdés
172 cm, 60 kg vagyok! Egy éve 55 kg voltam de stressz zabáló vagyok és felszaladt egy 5-ös. a párom kb 3 hónapja elkezdte mondogatni, hogy le kéne adni azt a pluszt. Elkezdtem futni heti 3-szor (több nem fér bele sajnos, munka suli...) de semmi nem változott. (engem nem is igazán zavart eddig, mert szerencsére arányosan híztam) Viszont 2 napja felvetette, hogy mivel a futással nem mentem semmire valami fugyitablettát kéne szednem. (hát az önbizalmamnak itt reszeltek :( )
2016. szept. 14. 20:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
A párod kattant, vidd orvoshoz!!! - Teljesen jó a sűlyod, sőtt, még pár kg plusz is bőven belefér az ideálisba! - Ne mások adjanak neked önbecsülést, és ne a külsőd!!! - TE SOKKAL TÖBB VAGY ENNÉL !!!!
2016. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vadkorte81 válasza:

Erdekes hogy a nok mennyit kepesek pattogni semmisegeken:D


Ja..dobd ki a parod,meg merlegej:D...az majd szepen csinal neked stresszt ami miatt zabalhatsz es felszedhetsz megtobb kilot ami ujra 0-ra vagja az onbizalmad:D Az meg ugye segit majd sokat az uj kapcsolatban.Az uj pasi termeszetesen par ev utan lesz olyan oszinte hogy ismet megjegyez valamit amire te hasonlon fogsz reagalni es igy tovabb ujra meg ujra a kor.


Csajok oszinten...PROBLEMAMEGOLDAS JELES

2016. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!