Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek már nem fog...

Lernen kérdése:

Szerintetek már nem fog használni a Hoodia?

Figyelt kérdés
Egy hete szedek Hoodia kapszulat, minden reggel 2db kapszulat szedek be. Reggelire rendesen eszek, ebedre mar alig valamit, vacsorara meg szinte semmit(talan egy almat). Regen pedig akar 6 utan is ettem amennyi jol esett. 1 hete szedem de meg semmit nem fogytam. Szerintetek meg varni kell es fogok fogyni tole vagy ha eddig nem fogytam akkor remenytelen?
2016. szept. 29. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
ideje lenne felnőnöd. semmilyen kapszula nem fogyaszt! a kalória deficites étrend és a megfelelő mozgás az, ami használ! ha ezekre képtelen vagy, akkor dagadt maradsz. bogyókra az akaratgyenge embereknek van szüksége.
2016. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minimum 1 hónap. 1 het az semmi.mozogsz is?
2016. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Sült galambot is szoktad várni?
2016. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hanyagoljatok mar a negativ commentekkel!! Nem ez volt a kerdesem es nem erre szeretnek valaszt kapni vilagosan leirtam es ne irj ide ha csak ennyit tudsz inkabb irj oda ahova hasznos valaszokat tudsz adni!!!

Igen mozgok is.

2016. szept. 29. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
De ugye nem csak annyit mozogsz, amíg beveszed a fogyitabit?
2016. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A kalóriadeficit és mozgás fogyaszt. Ha ezek megvannak, várható eredmény kb.2-3hét után.
2016. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azok irjanak akik valoban a kerdesemre valaszolnak! Koszonom:)
2016. szept. 29. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Reménytelen.

Reménytelenül hülye vagy. Mi a sz@rt vártál egy hét után?

2016. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olvass inkabb utana. Legtobben egy het alatt mar fogytak 3 kilokat. A hulyezest meg tartsd meg magadnak
2016. szept. 29. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Sötét vagy,mint az éjszaka. Te tényleg elhiszed nyomi,amiket a kamu fogyasztószert árusító oldalak kamu kommentelői írnak?
2016. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!