Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos a Hoodia Spray?...

Hatásos a Hoodia Spray? Valóban elveszi az étvágyat? Napjában hányszor kell "használni"?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét várom, akik valóban használják. Az olyan válaszokat kérlek mellőzzétek, hogy " mozgás, kevesebb kalória stb. stb. " A kérdésre szeretnék választ kapni.
2011. jan. 7. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem hatásos ha nem mozogsz többet és ha ugyan annyit eszel :) de ennyi erővel már nem kell használni amúgy [link] itt megtalálod mindenre a választ.
2011. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdző kifejzetten kérte, hogy mellőzzük a mozgás és a helyes táplálkozás témakörét. Tételzzük fel, hogy a kérdező tudja és tisztában van a helyes életvitellel kapcsolatban. A spray étvágycsökkentő, így szerintem az a kérdés, hogy csökkentheti valóban az éséget, vagy sem. Az, hogy valaki bepötyögi a google-ba a termék nevét és megnézi a terméket forgalmazó vélményét és ígéretét, még nem fog feltétlenül hinni neki. Ezért írt ő ide, hogy valódi véleményt írjon valaki ide. Én akkor fújok, ha éhesnek gondolom magam, normál étkzés mellett. Ha 1-10-ig szeretném osztályozni az éhségelvonó hatását, akkor 5-öst adnék rá. Tehát segíthet. És mivel természetes dologról van szó, így még szimpatikus is kicsit. A szer a helyes életmód megtartását segítheti. Talán megéri az árát és valószínűsíthtő, hogy nem egyértelműn placebó, mert egyébb természetes fogyasztószer nem ér a közelébe.
2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omgwtflol válasza:
Én kb két hete fújom, az első 5 napban kb fújtam rendesen, napi 3x, kaja előtt. Az ezt követő napokon napi 1x vagy 2x, az első héten nem éreztem a hatását egyáltalán, nagyjából egy hete viszont egyáltalán nem érzek éhséget, csak azért eszem, hogy némi táplálékhoz mégiscsak jusson a szervezetem. Viszont lehet, hogy ebben a hőség is közrejátszik... Üdv. 20/L
2011. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!