Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már le valaki a...

Fogyott már le valaki a CHOCOLATE SLIM-mel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Árverés!


[link]

2016. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem letezik fogyasztoszer. Egyel jol, ugy fogyhatsz.
2016. nov. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ferencz Nándorné válasza:
100%

Vegyük tudomásul, csodaszer nincs! A fogyásért komoly áldozatot kell tenni. Először is figyelni kell a bevitt kalóriára, ezen belül a szénhidrát és fehérje arányára, sok növényi rost bevitelre. Egyél naponta többször, nagyon keveset. Hidd el, nem fogsz éhezni.

E mellett rendszeresen kell mozogni. Ez nem feltétlenül konditermet jelent, elég otthon is napi 2x fél óra, minden porcikát megmozgatva. Az interneten találsz ehhez sok segítséget. Kalóriatábla, ajánlott kalória mennyiség stb. A hirtelen fogyás sem egészséges, mert ilyenkor nem csak a háj megy le, hanem az izomtömeg is fogy. Nagyon jó eredmény, ha havonta sikerül 3-4 kilót leadni. Sok sikert és kitartást kívánok!

2016. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.. az a baj nálam, hogy naponta csak kétszer eszek.. a mozgás már nem megy 60 évesen, 110 kg-al, többféle betegséggel, gerinc problémákkal.. ezért gondoltam hátha van valami szer amitől le tudnék fogyni!!
2016. nov. 26. 17:02
 5/14 anonim válasza:
100%

Sétálni csak tudsz? Esetleg úszni tudnál elmenni. 60 évesen is lehet mozogni és egészségesen étkezni.

Más megoldás nincsen.

Remélem sikerülni fog!

2016. nov. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nagyon, nagyon nehéz fogyni már 40 felett is, és ahogy mennek az évek, még inkább.

de nem lehetettlen.

az első számú szabály az, hogy nem szabad túl gyors eredményt várni. a legfontosabb az egészséges életvitel. nem kell várni fogyást, de reménykedni igenis kell.

heti fél kiló körüli átlag fogyásnak be kell következnie (hosszabb távon érvényesül ez az átlag, tehát akár az első pár hétben simán olyan is lehet, hogy semmit nem mozdul a súly lefelé...)

szóval az én tanácsom: napi kb. 1200 kcal energiabevitel, mellette heti 3 alkalom aktivitás. pl. a youtube-on van jó kis jóga, már 45 perc is átmozgatja az embert. ilyenkor a csípős hűvös napokon jól felöltözve, délután még világosban tök jól tud esni egy

kis séta...

lehet "plázázni" is, nem kell vásárolni, csak bebarangolni az áruházat :)

ha van lehetőség, úszni is érdemes elmenni, kíméli a "vázrendszert" de megdolgoztatja az izmokat.


és miből álljon az étkezés: fehérje, keményítő, természetes szénhidrát és természetes cukor, rost.

gyümölcs, zöldség, gabonák, húsok.

ami tilos: cukor és finomliszt és az ízfokozók (mert ezek étvágyat és fölösleget csinálnak)

nagyjából úgy kell enni, hogy a lehető legkevesebbet, amikor megéhezik az ember, de akkor jól eső, egészséges kajákat, éppen a jólakottságig.

simán belefér az 1200 kcal-ba.

egy idő után hozzászokik a szervezet a kevesebbhez is.


sajna a pékáru, édesség és a készétel így ki lesz zárva (de ha az összetevőkre odafigyel az ember, belefér készétel is, csak a tiltós - cukor/finomliszt/ízfokozó - ne legyen benne.


ha nagyon, de nagyon lassú az anyagcseréd, már ezeket a szabályokat betartva is KELL fogynia a fölösnek...


igaz, nem drasztikus a változás, de lassú víz partot mos.

amúgy is, az egészséges étkezés csak pozitívumot hoz, bajod nem lesz belőle :)


ja, és még egy fontos dolog, amiről nem is annyira beszélnek fogyókúrás oldalak. a vitamin és ásványi-anyag hiány bizony éhséget hoz. mert pl. a kalcium hiányt evéssel akarja megszerezni a szervezet.


egy vérvizsgálat nem árt, hogy hol kell pótolni, és ha mindent megkap a szervezet, nem is lesz olyan éhes.

aztán fogyó közben is érdemes csinálni, hogy kiderüljön, mi apad le, és azt pótolni.


ha mindent megkap a szervezet, és már te is tudod, hogy mennyi és milyen ételekre van szüksége a szervezetednek, és hogy milyen mozgás (jóga, séta, úszás, tánc... stb) esik jól, és építhető be heti 3 alkalommal az életedbe, akkor nincs az az isten, hogy ne tünedezzen el havonta 1 kiló legalább.

2016. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
71%
Próbálta valaki a chocolate slimet, azok közül, aki azt írja hogy kamu? Én igen es 18 kg-ot fogytam másfél hónap alatt. Higgyétek el, hogy eredményes a chocolate slim, csak nem mind1 honnan veszitek, hogy utánzat vagy az eredeti termék. Ugyan úgy étkeztem mellette csak egy kicsivel kevesebbet, ha végzel valamilyen tornát mellette még eredményesebb. Szóval személyes tapasztalatból mondom, hogy be válik. Nem korrekt tesztelés nélkül kijelenteni, hogy kamu. Tessék előbb tapasztalatot szerezni és utána mondjátok, hogy jó vagy nem jó... Máskülönben mindenkinek más a szervezete, mindenkinek másképp reagál mindenre, van aki többet fogy és van aki kevesebbet.... Aki 60 kiló és 50re akar fogyni az nem fog 20 kilókat le fogyni... Ez a termék kimondottan túl súlyos, betegség miatt, kialakult rendellenes túlsúly csökkentésre lett kifejlesztve, hormon zavar, szülés utáni túlsúly és társai. Ilyent ne írjon senki, hogy zsírégető szerek nincsenek amitől nem lehet fogyni csak kemény edzéssel, mert kiröhögnek ha valahol el mondjátok... Persze az is kell és egészséges is, de a chocolate slim önmagában is hatékony. Én próbáltam szóval ne állítsátok az embert a falnak...tucatnyi féle edzést kipróbáltam és annál több féle diétát személyi szakember segítségével és alig volt eredménye 3,4 kg hónapok alatt. A chocolate slimmel 6 hét alatt 18 kg sikerült plusz félóra torna minden reggel plusz csökkentettem az étel adagot. Ennyi a nagy fogyókúra, csak az ember nem tud parancsolni magának, könnyebb a nagy kamu szöveget le adni. Aki ki akarja próbálni, csak nyugodtan, mert segít, nagyon sokat segít, el se olvassátok a negatív hülyeségeket, mert az negatívan hát a teljesítményre is, ha a tudatalattidba be rögzül, hogy nem lehetséges. Csak pozitívan mindenhez, a rosszhoz is és akkor az elérhetetlen is sikerülni fog. Szép napot kívánok mindenkinek! 🙂
2018. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy legtöbben azért nem(csak) a csodára váranak a fogyasztószerek szedése közben. Mozognak, és diétáznak is. Ha bármilyen fogyasztószer tényleg fogyasztana, csak a szert kellene szedni a fogyáshoz. Maximum segíthetnek a fogyásban. Aki ennél többet állít az hazudik
2018. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
2018. febr. 18. 10:53 Kamuzol, te kis gyökér! Az életben nem fogysz ilyen sz*roktól, ha nem diétázol és nem mozogsz. Ha meg már csinálod, minek vennéd meg? A kőleveshez hasonlítanám a filozófiáját.
2019. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
51 éves vagyok.február 1.-április 3.-ig mínusz 21 kg.Se Choco Slim,se más "csoda szerek"!!naponta 3km séta és napi 220 gramm szénhidrát.Napi 5X étkezéssel.Este 19 óra után csak alma ha éhes vagy.Mindenből lehet enni csak mértékkel.Aki ezt nem tudja megtenni annak nincs akarat ereje.
2019. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!