Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az adipex használ?

Az adipex használ?

Figyelt kérdés
Itt most azokat kérdezném akik használták. 172cm 74kg lány vagyok, és fogynom kellene szimplán, mert nem érzem jol magam a bőrömben. Na most ne értsetek félre, 7 évig versenyszerű tornász voltam, és most közel 5 éve heti 4x járok edzeni (kardió-súlyzós). A képzésem is ezzel foglalkozik, tehát ezek melett még 10-12km-et futkosok hetente. 14 kg-tól kellene megszabadulnom de nem sikerül. A használoktól kérdezném, hogy milyen mellékhatásokaz észleltek illetve ilyen tételben érdemes szedni, és kell e orvosi felügyelet a kúra mellett? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 12. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt belefognál:

[link]

2017. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, adit ne vegyel, mert hamis amit árulnak, és nem fogsz erezni semmit.a revex 16 ot tudom neked ajanlani, éhségérzetet elveszi, neten vannak róla velemenyek.nekem is úgy ajanlottak.edzés elött nem szabad bevenni.üdv.egy nap egyszer eszem, fáradt nem vagyok, felpörget.természetes összetevők vannak benne.keress rá a neten!
2017. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti nagyon jó, de sajnos már sehol se kapni :(
2017. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!