Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb fogyasztó...

Melyik a legjobb fogyasztó tabletta?

Figyelt kérdés

Olyan tablettára lenne szükségem, ami kicsit, illetve nagyon serkentené az anyagcserémet, es a zsír elégetését is gyorsítaná, mivel már vagy öt éve sportolok rendesen, már mindent kipróbáltam, es most értem el odáig hogy feladom, szükségem van a tabletta segítségére.

Kérlek adjatok tanácsot.


2010. máj. 15. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sokat kipróbáltam - igazából egyik se hozott valami nagy eredményt.

Az ananásztabletta kicsit lefaragott a csípőmből, de nagy változást az sem idézett elő.

Fogyasztó teákból van, ami felpörgeti az anyagcserét (mályva tea pl.) - csak ezek inkább azért fogyasztanak, mert nagyon durván megfosatnak, ami nem túl egészséges.

Igazából csodát egyiktől sem lehet várni....sajnos.

2010. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A reductil nagyon jó, de pont most függesztették fel egy időre. Adipex is jó, de azt csak Ausztriában lehet kapni.
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
anyagcsere gyorsítására egyél minden reggel zabkását és keverj bele 1 evőkanál lenmagot is. igyál sokat , egyél többször keveset. legalábbis nekem ezek nagyon meggyorsították az anyagcserémet.
2010. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


nekem a get fit zsirégetö vállt be.

2010. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sportolj inkább
2010. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi de most beszólok mert nincs szükség fogyasztó bogyókra... az egész fogyásnak annyi a lényege hogy figyeled a kalóriát és napi kb 1500kcal viszel be és sokat mozogsz mellette akkor fogysz. ha nem fogysz akkor még többet kell mozogni. ugye az alakodon látszik az életmódod, sokat eszel, keveset mozogsz igy a szervezet a felesleget zsirrá alakitja. csak a lustább emberek vesznek ilyen bogyókat és várják a csodát tőle, eleinte lemegy 1-2 kg aztán a dupláját szedi vissza és elkeseredik, hogy miért nem fogy.


Aki ezt a "beszólást" megfogadja olvadni fognak a kilók, főleg nagy túlsúlynál, mert minnél közelebb vagy az ideális súlyodhoz annál lassabb a fogyás. ugye a szervezet már nem használ fel annyi energiát 70kg-osan mint 100kg-osan.


ilyen egyszerű.

2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ajanlom a hidrocolon terapiat, legegyszerubb tisztitokura, es tuti fogyaszt is, és gyorsitja az anyagcseret
2010. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10:48 Ez a beöntés-kúra lenne magyarul? Mert vannak magánklinikák, ahol csinálják, de állítólag iszonyatosan drága.
2010. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem teljesen beontes, mert a hagyomanyos beontessel a vastagbel csak egy resze tisztithato, ez inkabb amolyan "aztatas", kevesbe durva.

sajnos nem olcsó, viszont ez a legbiztosabb modok egyike, es nem kell gyakran csinalni, sot, viszont hatasos.

10 evente egyszer boven eleg, viszont akkor kell.

(bar a belgyogyaszom azt mondja o megcsinalja osszel-tavasszal, szerintem annyira gyakran nem kell)

2010. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!