Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ultra Loss Shake. Szerintetek...

Ultra Loss Shake. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Két hetem van arra, hogy beleférjek a koktélruhámba. Már nem kellene sok, így is sokat fogytam, de most már elég sürgős lenne a maradék öt kilómat leadni. Arra gondoltam, hogy valami turmixporral helyettesíteném az ebédet és a vacsorát, mellette tornáznék, bicikliznék ugyanúgy, mint eddig. Szerintetek érdemes belevágnom? És jó ez a termék?
2010. máj. 24. 21:09
1 2
 1/16 mrlacko ***** válasza:
100%
Szia. Jó ötlet, 1-2 étkezést ki lehet váltani fehérje turmix-al. De mennyivel jobb helyette csirkemellet enni egy kis zöldséggel! :-)
2010. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

21:16 az nem trendi, meg különben is olcsóbb egy normális ebéd és az nem csodaszer ;)



SPORT! ;)

2010. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eddig a diétám ebből állt: reggeli zabkása, tízórai egy alma, ebéd hal vagy csirkemell brokkolival, répával, stb, délután megint egy alma, vacsorára két-három virsli mustárral, vagy valamilyen rakott zöldség, stb. Meg egy napra egy üveg szénsavmentes ásványvíz, fél liter zöld tea. Csak most már jó ideje stagnálok, és cm-ben sem változom. :( Már leadtam 7 kg-t, a maradék 5-öt kéne már csak, de elvileg ezt a legnehezebb. :D Pedig úgy számoltam, hogy addigra beleférek majd a ruhámba, de így meg kell sürgetnem a fogyást más módszerrel. Utána visszatérnék a normális evéshez, nem turmixoznék, max vacsorára. :) Akkor szerinted beválhat?
2010. máj. 24. 21:20
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön rosszindulatúnak lenni. Sportolni is szoktam, kétnaponta tekerek másfél órát a szobabiciklin, heti két-három alkalommal tornázok, becsületesen végig csinálom, és mindennap sétálok tempósan úgy 30-40 percet, mert 3 megállóval hamarabb leszállok a metróról. (Jó, múlthéten kimaradt, mert állandóan szakadt az eső, pont mikor jöttem haza. :D)
2010. máj. 24. 21:24
 5/16 anonim ***** válasza:

nagyon keveset eszel :(


[link]

2010. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert mindig jól lakom. :) A reggeli zabkása az egy egész sütistányér, de a nagyobbik fajtából. A csirkemell az olyan egy tenyérnyi szokott lenni, zöldségből is bőségesen eszem. Vacsorára meg valami könnyű. De ha éhes vagyok, akkor bedobok még egy almát, narancsot, grapefruitot. :)
2010. máj. 24. 21:34
 7/16 anonim ***** válasza:
számold ki a kalóriatartalmát egy napi ételednek és azt is, hogy valójában mennyire lenne szükséged
2010. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mrlacko ***** válasza:
49%
Miért enne túl keveset? Azt sem tudod hány kiló! Viszont zsírból fogyni max. heti 1-1,5 kilót lehet, ami nem 2hét. Főleg hogy a vége felé lassul a fogyás, mikor már kevés a felesleg...
2010. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23:00 tök mindegy hány kiló, a kajája talán van 1200 kcal, de inkább kevesebb és mivel 10 éves gondolom elmúlt, ez kevés....nem mellesleg az átlagnál többet mozog is...
2010. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fogyás csak úgy fog működni,ha még jobban lecsökkented a kalória bevitelt,,


LEVEL DIÉTA drasztikus,de hatásos.

2010. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!