Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallott valaki a Goslimmer...

Hallott valaki a Goslimmer tapaszokrol?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni kb 10 kilót, de nagyon felek, hogy megrendelem és mégsem hat. Valaki próbálta mar? Nem szeretnek 10-12 ezer ftot kidobni az ablakon
2017. dec. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hulyeseg.

Semmi ertelme a fogyasztoszereknek,tapaszokbak,es tarsainak.

Fogyni akkor fogsz ha kevessebb kcalt viszel be,mint amennyit elegetsz.

Peldaul egy 14 evesnek 1350kcal korulbelul az alapjarat kcal egetese,szoval Ha 13 kcalnal kevesebbet visz be,fogyni fogj.

A penzt,amit a tapaszokra koltenel, vegyel egy kondiberletet es kezdj el sportolni.Sport mellett egeszsegesen is kell etkezni,sok zoldseget fogyasztani,illetve sovany hust.

[link] ➡ Probald ki az oldaot,en ennek a segitsegevel fogytam 58 kg-rol 52 kg-ra 2 honap alatt

En probaltam mar fogyaszto tapaszokaz,fogyaszto szereket ,de semmit se segitettek,csak tonkretettek a pajzsmirigyemet.

Sok sikert,az egeszseget eletmodhoz!

:)


Kerlek ne vedd meg,semmit nem er.:(

2017. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasi hibakert,csak telefonrol irtam.
2017. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor nem veszem meg, neki állok sportolni és köszi a segítséget, meg a normális választ egyben! :)
2017. dec. 29. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szivesen,sok sikert! :)
2017. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott 1350 kcal nal ha kevesebbet visz be,csak a vege lemaradt😅
2017. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!