Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Amennyiben kevesebb evéstől...

Amennyiben kevesebb evéstől fogy valaki akkor első körben az izomzat sínyli meg ugye? Tehát nem a háj vékonyodik.

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsírból és izomból is történik fogyás. Az izomvesztést fehérjedús étrenddel és testmozgással lehetséges minimalizálni, sőt, szerencsés esetben elkerülni.
2018. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kevesebb evéstől fogy, kérdés, mennyire jó az étrendje.

Ha fehérjeszegény vagy koplalós, akkor van fokozott izombontás. De megy a zsír is rendesen, a test nem idióta, hogy rohamképtekkl bontsa az izomzatot, a zsírtartalék pont azért van, hogy legyen energia, ha kell. Extrém esetben persze az izom is rendesen fogy, de a zsír is.

2018. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha mozogsz mellette erősítesz illetve kardiózol akkor nem az izomból fogsz fogyni elsősorban hanem a zsírból. Én sokáig próbáltam rávenni magamat az edzésre de hogy őszinte legyek nem volt elég kitartásom hozzá. Viszont most hogy nem hogytam abba tényleg látom hogy sokkal feszesebb lettem és ez az ami nagyon meg tudja hozni a hatását.(Persze megfelelő étrenddel)
2018. jan. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!