Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sok fehérje miatt túlizmos...

Túl sok fehérje miatt túlizmosodás. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a fogyókúráim alatt túlzásba vittem a fehérje bevitelét a rengeteg sport mellett így csúnyán izmos vagyok. Nagyon nem tetszek magamnak, és tisztában vagyok vele, hogy ezért ferdén néztek rám, de én magamnak szeretnék csak és kizárólag megfelelni. Ha nem fogyasztok fehérjét, akkor mégis mit ehetek, hogy ne zsírosodjak, pusztán egy KICSI izmot leadjak? Nem sokat szeretnék, csak annyit hogy magamnak is tetszen, de nem szeretnék visszahízni. Gőzöm sincs, ilyenkor mit szabad enni, mit nem.

2016. szept. 4. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez trollkérdés? Az ember a fehérjétől nem izmosodik (túl sok fehérjétől pedig nem izmosodik semmivel sem gyorsabban) és amúgysem lesz túl izmos az ember lánya, ha nem kokszol... Max. ha olyan az ízlése, de akkor talán ne 100 kilóval guggoljon meg ilyenek. OK, van, aki szereti a sok sportját. Hát ez van. Mondhatnám, hogy koplalj és egyél fehérjeszegényebben, de normális ember nem akar izmot veszteni, elgyengülni..etc. A fehérje sok folyamatunkhoz fontos, az izmosodás s az izmok megtartása csak egy dolog.
2016. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy profinak is nehéz és kemény meló szigorú diétával sok izmot felszedni. Szóval szerintem esetedben tuti lehetetlen.
2016. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Kérj tanácsot Rubint Rékától!


ő már élen jár az Önsorvasztásban, és retus nélkül is vállalja!

2016. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Hosszu tav futas... Az izmaidbol veszitesz, es kevesebb feherjet vigyel be


De kox nelkul nem lehet tul izmosnak lenni (foleg nem nokent)

2016. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Rubint Réka 2016 retus nélkül.


[link]


[link]

2016. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kamu szaga van, mert ahhoz, hogy "túl izmos" legyél, brutál sokat kell edzeni, és nagyon odafigyelni az étkezésre. ennek ellenére ilyet kérdezel.


esetleg arra tudok gondolni, hogy bizonyos gyakorlatokat csináltál ész nélkül, és emiatt aránytalanul izmosodtál. csinálj normális edzésprogramot. ha nem tudod, hogy milyen gyakorlat mit edz, és milyen hatása lesz az izomzatodra akkor már régen rossz. keress akkor egy személyi edzőt, vagy járj jobban utána. de elhiheted, több tucat oldal, és jó pár óra videón kell átrágnod magad, és az még mindig messze lesz egy személyi edző tudásától. mármint a jobbakétól.

2016. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, csak a megfogalmazás rossz. Magamhoz képest vagyok izmos, és igen, sajnos ahogy az írták, egyenlőtlenül. Alapból alacsony vagyok, és szörnyen tömzsinek nézek ki.
2016. szept. 5. 06:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem lehet, hogy valami testképzavar alakult ki nálad?
2016. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem a fehérjével van a gond, hanem az edzéssel.
2016. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Nincs olyan h veletlenul izmos lesz az ember, plane nem egy no, aki kb. 4x nehezebben epit izmot mint egy ferfi. Ahoz celtudatos, szigoru talanyagszamolos dieta es sulyzos edzes kell.
2016. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!