Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Purple Mangosteen! Vélemény?...

Purple Mangosteen! Vélemény? Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Használta valaki ezt az italport?

Tényleg olyan jó, mint amit a reklámokban írnak róla?

Tapasztalatok?


2018. márc. 21. 15:42
 1/6 anonim válasza:

Szia,én is pozitiv véleményeket hallottam róla. Én Áprilistól fogom kezdeni a tesztelését :)

Mellette pedig megyek kondizni,mert azt irták hogy valami mozgás kell mellé

2018. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, én 2-3 napja használom már
2018. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez a Purple mangosteen amit itt a neten árulnak, amiből én is be tankolás, sajnos, nem ér semmit. Csupán pénz csalás, de most rajta vagyok az ügyön, rendőrséggel ki deríteni ki az aki ezt Árulja! A feladonak csal I'd.jelenik meg a borítékon, Magyarország telefon szám nincs, cím nincs! Egyszerűen negatív véleményem van, ami a dobozban van úgy fos ahogy van! Nem is volt eredetileg le zárva egy fóliával, hanem egy műanyag tető van rá téve, aztán a kupakkal, You tube - on utána néztem és valóban egy le ragasztott fólia van rá ragasztva, tehát vigyázzatok mert nem igazi! Iszom már egy ideje, de sehol semmi változás. Pénz vissza fizetési lehetőséget írnak, csak éppen nem lehet senkit el érni ki még tenné. ÓVATOSAN rendeljetek, én ki dobtam már pár tíz ezret, pedig nem szoktam hinni ezekbe és még is próbálkoztam, reménykedve hátha nem át verés, de biza nagy betűs Igen.
2018. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyetértek a kommentelővel. Utána néztem hogy néz ki az eredeti termék amit Amerikában lehet kapni. A magyar rendelési oldal kamu cég, romlott hamisítványt küldenek.

2 hónapja várok a garanciális ár visszafizetésre. Már nem válaszolnak az email címemre sem. Én is rendőrségi bejelentésen gondolkozom, ahogy az előttem nyilatkozó. Jó lenne együtt elmenni, fel tudod venni velem a kapcsolatot?

2018. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Semmiképpen nem ajánlom a Purple Mangosteent!!! Nemhogy egy dekát nem fogytam tőle, az éhségemet sem csillapította, ahogyan azt a reklámban ígérték. Ezen felül kiütéseim is lettek tőle. A mellékhatásait természetesen nem tüntetik fel a dobozán, azt nagy nehezen az interneten találtam meg. Ma már bánom, 10 ezeret kidobtam erre a vacakra. Panaszt tenni maximum a sóhivatalban lehet és a pénzvisszafizetésben sem igazán hiszek. Csalás az egész, ahogy van. Többet ilyen "csodaterméket" biztos nem veszek!

2018. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne rendeljetek az online hirdetési felületről, mert kamu cég, romlott hamisítványt küldenek, és nem fizették vissza az árát. Pénzlehúzás az egész!
2018. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!