Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vèlemèny a regenorrol? Ki...

Vèlemèny a regenorrol? Ki mennyit Fogyott tőle mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőm januàr óta csinálja. Kb 165 cm magas,minimum 90-100 kg közötti. Eddig 9 kg ment le neki. (Látszik is rajta)
2018. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó eredmèny ès te nem próbáltad?
2018. márc. 30. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is akarom. Én kalóriàkat szàmolok inkàbb.
2018. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már két éve - kúraként - alkalmazom. Mindig 3 üveggel rendelek, ez kb. másgél-két hónapra elég, mivel én csak reggel és eszte eszem. Ha szigorúan betartod az ételek megválasztását, akár két hónap alatt 5-8 kg is lemehet, különösebb sport nélkül. Nálam ez nulla volt. Amiért újra-és újra megcsinálom a kúrát a fogyás mellett, az az, hogy szép lesz a bőr, teljesen eltűnik a narancsbőr, ugyanis a kötőszövetekből dolgozza fel a szervezet a felesleges zsírálományt. Főleg a hasi zsír tűnik el leghamarább. Az arc bőre szebb, feszesebb és üdébb színű lesz. Viszont amit el kell hagyni: tejtermékek, gyümölcs, alkohol, élesztős dolgok, szénhidrátok stb. De pl. én zsírral főzök, sok zöldésget eszem, ha tejtermékre vágyom - már rengeteg szójás, kókuszos termék található. Én csak javasolni tudom MINDENKINEK. Persze aki hosszú távon fogyassza és még sportol is hozzá, akkor rengeteget tud fogyni, és nincs lóggó, megereszkedett bőr. Az interneten rengeteg információt be tudsz szerezni erről a folyamatról.
2018. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!