Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrás túrmixot ismertek?...

Fogyókúrás túrmixot ismertek? Ami bevált.

Figyelt kérdés

Zöldség raktárban dolgozom szoval van minden .

De inkabb csak zöldségből érdekelne valami jó laktató turmix.

Mert elkezdtem egy káposzta leves diétát , és hiába ettem egesz nap, olyan érzésem volt mintha lyukadna kifelé a gyomrom

Ugyhogy vettem ma egy turmixgépet meg bio kókuszos proteint , és szeretném a segitségeteket kérni , hogy mit hogyan is csináljak .

Mert eddig is fogyóztam , csak az volt a baj hogy nem volt bevezetve semmi étrend amit betartanánk , így hát össze vissza ettem salatát , gyümölcsöt meg amit megkívántam 😂

Le is fogytam 5 kilót 2 hónap alatt , de már nagyon nehezen megy lejjebb 😔

Ha tudtok valami jo ézrendet azt is meg köszönném 😊😊

És a kokúsz proteintől is kérek véleményt 😊



2018. ápr. 9. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tudok étrendet (illetve inkább szabályt, az étrend maga már kevésbé fontos), de csak magamnak, már a saját családtagjaimnak se működik ugyanaz... Mi itthon mindannyiran azzal operálunk, hogy csökkentjük az étkezések számát, mert nekünk csak ez működik. Nálam a szénhidrátcsökkentés is fontos elem, de ezzel egyedül vagyok itthon.

Te más vagy, akinek más működik. Én inkább tömény (annyira azért nem, bár van olyan is) ételeket eszem, veled ellentétben, mert az laktat. Lightos cuccokból megennék egy mázsát és sose fogynék le.


Neked kell tudnod, számodra mi működik a jóllakást, energiát, közérzetet tekintve, de akárhogyan is, be kell vinned a szükséges tápanyagokat.

A fehérjedús ételek egy része nem is kalóriadús, azzal mi a gond? Amúgyis, fehérje nagyon kell. Ahogy a zsírra is szükség van kis mennyiségben. Sok zöldségnek kicsi a kalóriasűrűsége, de ez inkább csak arra jó, hogy nagyobb mennyiséget ehess nem igazán éhesen (OK, biztos van, akit laktat. nem hinném, hogy sokakat, mert akkor könnyedén lefogynának az emberek, jóllaknának egy salátával... nem úgy néz ki, hogy ez lenne). S a fehérje általában jól laktat, a zsírnak pedig nincs inzulinválasza... A szénhidrátok pedig energiaforrásnak lehetnek jók s persze sokféle tápanyag jön velük. Nem kell félni az ételtől, enni kell fogyáskor is.

2018. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Eszek

Jól lakok

Mert mióta megvettem a turmix gépet , a leves után mindig megiszok egy turmixot , és úgy elvagyok egy pár órát. Jo lesz nekem az a leves utána valami zöldség vagy gyümölcs turmixxal. Sok viz vagyis tea mert detox teát is iszok

Napi 1 literr kb .

Hetfőn kezdtem ezt az egeszét de már másfél kilót fogytam , ugyhogy jó ez így

Nyárra le fogyok , csak az edzést be kell vezetni , mert a fenekem eltünt 😂

Kerestem és nincs meg 😢

2018. ápr. 12. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!