Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A térdemig ér a tokám, segíten...

Hosszúhajú kérdése:

A térdemig ér a tokám, segítene valaki?

Figyelt kérdés
amikor 59 es volt a derékbőségem, huszonévesen, már akkor is volt látható tokám. nagyitól örököltem. :( most középkorú vagyok - most még inkább. pénzem persze nincs leszívatni, meg kezelésekre, arctornát már nem is merem csinálni, mert azt hallottam hogy a nem megfelelő torna miatt a bőr még inkább húzódhat lazulhat és lóghat , így jó a szakemberrel, de valami krém, olaj, vagy bogyó, vagy régen volt tvshopban valami eszköz amin bólogatni kellett - emlékszik valaki? valami párna... vagy van valami természetes akármi, vagy egyszerű párezres cucc patika, dm - komolyan elnézem a nyári profilképeimet és besírok rajta - és nem a röhögéstől...

2018. okt. 16. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a plasztika! Hidd el!
2018. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

amint te is mondtad, a nagyitól örökölted. ez így van, sajnos genetika.

én is nagyitól (és a dédnagyitól) örököltem, szintén középkorú vagyok, és már előre félek, mi lesz 70-80 éves koromban, ha megérem.

de ne dobd ki a pénzedet semmilyen kenceficére, sajnos ezek nem segítenek, mint az előző válaszoló írta, csak a plasztika.

vagy - nem a legüdvözítőbb - egy stratégiailag elhelyezett kendő, amit a nagyim most már rendszeresen hord :(

2018. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hu most nagyon szomorú lettem - de örülök hogy hasznos válaszokat kaptam :(
2018. okt. 17. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!