Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, a tokám is el...

Ha lefogyok, a tokám is el fog tűnni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 kg felesleg van rajtam, 70 kg vagyok és 172 cm. 44 éves, 3 gyerekes anya vagyok. Régen 50 kg voltam...

2017. jan. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 50 kg voltál, volt tokád?
2017. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ez eléggé alkati dolog is mert az állcsont hosszától is függ.
2017. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idővel megereszkedik a bőr. De van rá esély, hogy nem lesz annyira feltűnő, mint most.
2017. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy 44 évesen ilyen magassággal 60 kg-nak kell lenned. A különböző számításoknál szinte sehol nem veszik figyelembe az életkort. Pedig egy 18 éves 60 kg-s és egy 44 éves 60 kg-s között óriási a különbség. A kor előre haladtával a soványság aszottsággá válik, kivéve ha intenzíven sportolsz.Bár ezt 3 gyerekkel nehéz megoldani.

Ez az én véleményem, megfigyelésen és tapasztalaton alapul.

2017. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a toka azt mondanám, hogy igen eltűnik. De az életmódodtól meg genetikádtól függően attól a bőröd még meg lehet ereszkedve a nyakadnál, ami szintén kisebb tokát eredményez, úgyhogy ezt szerintem így nem lehetne megmondani. Kisebbnek biztos kisebb lesz ha el vagy zsírosodva.
2017. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fogyástól eltűnt a tokám és vékonyabb lett a nyakam, de a bőröm az állam alatt tényleg nem olyan feszes, mint egy fiatalnak. 41 éves anyuka vagyok.

"A különböző számításoknál szinte sehol nem veszik figyelembe az életkort. Pedig egy 18 éves 60 kg-s és egy 44 éves 60 kg-s között óriási a különbség. A kor előre haladtával a soványság aszottsággá válik, kivéve ha intenzíven sportolsz."

Egy kis igazság van benne, de azzal nem értek egyet, hogy az ember idősebb korában csak úgy nézhet ki jól, ha van rajta x kiló felesleg, vagy a sok sporttól nagyon izmos. Én most pont annyi kiló vagyok, mint 20 évesen, és nem vagyok aszott, bár nincs rajtam felesleg, és nem is vagyok hú de izmos (tornázni rendszeresen szoktam, de nem végzek súlyzós edzést). Fiatalon is ez volt, és most is ez az ideális, egészséges súlyom, ha híznék, az nagyrészt a törzsemre és a karjaimra menne vissza, ami nekem nagyon nem áll jól. Persze 20 év múlva lehet, hogy más lesz a helyzet, de annyira még nem vagyok öreg...

Bocsi, nem kötözködni akartam, csak anyukám és a korabeliek vagy idősebbek is szeretnek azzal piszkálni, hogy az "én koromban" már nem áll jól a vékonyság, egy asszony legyen telt és formás - na az én sosem leszek, csak max. egy nudli, mert behízom a derekam :/

2017. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!