Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 90 napos diéta és a torna...

A 90 napos diéta és a torna mellett szeretnék fogyiteát inni? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig a neten azt olvastam, hogy a 3 legjobb a Mecsek fogyi tea ananásszal és maté teával, a Tetesept Fit&Slim teája és a Malmos Natúr Varázs tea. Melyik a legegészségesebb? Melyikben nincs koffein? Melyiket lehet fogyasztani majd a diéta után is, hogy megtartsam a súlyomat? Nagyon köszönöm a segítségeteket!
2010. jún. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

90 napos diéta és fogyitea helyett kezdj inkább egészségesen étkezni és eleget mozogni. hosszadalmasabb folyamat lesz, de legalább az életmódoddá válna és nem kellene többet aggódnod a súlyod miatt.

pontozz le nyugodtan, mert nem a kérdésre válaszoltam...

2010. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! :)

nem pontozlak le, mert a véleményedet írtad le. amúgy se használom a pontozást... szerintem értelmetlen...

ami meg az életmódváltást illeti: a diéta után életmódot váltok, de még szeptemberig szeretném leadni a súlyfeleslegemet. aztán vagy a testkontrollt vagy a Norbi Update életmód szerint élek majd.

2010. jún. 29. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, mert ezek a diéták igazából csak böjtök. A szervezet méregtelenítésére jó, de tartós fogyásra nem, HA nincs életmódváltás mellette - és legtöbbször nincs.


Én is az egészséges táplálkozást és mozgást javaslom inkább.

2010. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is 90 naposozok:) szeptemberre lesz vége nekem is, ha gondolod írj privit és irkálhatnánk az eredményeinket:) mellesleg hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem ha rendesen betartod a diétát és tornázol is mellette nincs szükséged fogyi teákra én is akartam inni először aztán rájöttem értelmetlen, a sok gyümölcs meg zöldség engem alapból meghajt picit, de ha már annyira inni akarsz valamit igyál zöld teát az is segít az emésztésben eléggé én azt iszom de csak mértékkel:)
2010. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, én nem tudok neked privit küldeni, mert nem engedélyezted (vagy csak az én netem nem mutatja), de te nyugodtan írhatsz, és akkor vissza tudok írni. énnem nagyon méricskélem magam, meglepinek szeretném szánni magamnak az álomsúlyt (57 kiló) :P de rengeteg receptem van a 90 naposhoz, ha szeretnél, majd küldök :P neked hány kilót kéne fogynod? milyen magas vagy?
2010. jún. 29. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! A rossmanban is lehet kapni sok fogyi teát, nézz körül és biztos találsz valami jót!:)

Egyébként az előbb írtad hogy van sok recepted a 90naposhoz, írhatnál nekem is 1-2 tippet ilyesmit. Igaz én csak augusztustól tudom elkezdni de jó lenne!:) Köszi!

2010. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, küldtem mailt :) (csak azért írok ide, mert van, aki nem kapta meg tőlem a levelet az oldalon keresztül)
2010. jún. 29. 14:27
 8/9 anonim válasza:
kaphatnak en is par tippet a 90 napos dietahoz, mint modntad a recepteket..?
2012. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

60 napos diétát csinálok. Tornázok és mellette csak vizet és zöld teát iszok. Salátákon élek,bár a csokit nem tudom megállni.:D

Azért egy sor csoki lemegy minden nap, de nem hizok tőle.

Lényeg az étkezésen van és a mozgáson. Semmilyen fogyasztó teát,gyógyszert véletlenül se próbálj ki. Tönkreteszik a szervezeted.

2015. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!