Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 19/L vagyok 165 cmhez 55 kg,...

19/L vagyok 165 cmhez 55 kg, de szeretnék természetesen fogyni. Szerintetek kéne még 5-7 kg mínusz? Méreteim : felső XS, nadrág S-es.

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy ti mit gondoltok. Kellene-e fogynom vagy 165 cmhez az 55 kg nem olyan borzalmasan sok?

Csak olyan kommelteljen, aki empatikusan áll a kérdéshez!



2019. okt. 20. 00:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

A BMI nem mérvadó. Tudod, mennyi a testzsírszázalékod? Gondolom iskolás vagy még, iskolaorvos meg tudja mérni neked.


Pszichológuson gondolkoztál már? Mert az a baj, hogy hiába gondolod, hogy ha majd lefogysz, akkor tetszeni fogsz magadnak, az esetek többségében nem ez történik. Egyre többet és többet akarsz majd fogyni, hiába tudja az eszed, hogy 50 alá nem szabadna menned. Most még időben vagy, hogy segíts a mentalitásodon.

2019. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Járok pszichoterápiára, és tudom hogy van ez, már egyszer kijöttem belőle. De most egyszerűen tényleg az érzem hogy meg tudok állni 50 kgnál. Hisz minden nap ezzel küzdök.
2019. okt. 20. 13:57
 13/15 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


A magasság-súly még nem ad pontos képet, hiszen ettől még lehet valaki kevésbé és jobban izmos is.


Ha a comboddal vagy elégedetlen akkor ezeket az izmokat dolgoztasd. Mivel a térded nem terhelhető, szerintem valamilyen úszás jöhet szóba.

2019. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem fogsz jól kinézni, ha csontvàzra fogysz. Ha valami nem tetszik magadon, egy hatàrig lehet izmok felszedésével formàlni. NEM fogyàsra van szükséged, max edzésre.

Egy hatàron túl viszont màr persze nem lehet ezzel se alakulni. Pl ha alma alkat vagy, sose lesz igazàn vékony derekad, vagy ha homokóra, a csípőd mindig gömbölydedebb- szélesebb lesz.

2019. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 qkker1 ***** válasza:
63%
Hova a francba akarsz fogyni?! Így is olyan csontos vagy, hogy az oroszlán undorral enne meg!
2019. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!