Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy hétig nem eszek semmit,...

Ha egy hétig nem eszek semmit, csak vizet okoz, az okozhat valamilyen visszafordíthatatlan kárt?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a hosszútávú éhezés, maradandó károkat tud okozni, de egy hét koplalástól csak nem lesz bajom.

2023. szept. 15. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Aki ilyeneken gondolkozik, annak az agyában vannak visszafordíthatatlan károk.
2023. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked 9-es, hogy ilyen részletesen leírtad a tapasztalataidat.
2023. szept. 16. 12:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan mért csinálnád? Mert fogyókúrának értelmetlen.

9-es, az ember is alig eszik, ha beteg, nem kell ahhoz állatnak lenni, de az állat is csak akkor, ha beteg.

2023. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert mióta letettem a cigit, mindentől hízok, 23 éves vagyok, beletörődtem, hogy életem végéig koplalnom kell, vagyis hát elfogadtam.
2023. szept. 16. 12:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem koplalnod kell, hanem kevesebbet enned, illetve kerülni a luxuscukrot és lisztet. A két fogalom nem szinonima. Ha tényleg mindentől hízol, akkor egy hormonvizsgálat nem ártana, és mozgással meg tudod akadályozni, hogy a mindentől hízás zsírlerakódás legyen.
2023. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Bárki bármit állít, egyszerűen normális ember nem böjtöl. Persze, itt nem a 8/16-os böjtről van szó, ez semmi és teljesen elfogadható.


Én 20/4-es böjtöt csináltam több, mint 1 évig. Evészavar miatt, egyszerűen az volt bennem, hogy az esti órákban eszek. Délelőtt, délután semmi, majd 6-tól 10-ig jól bekajáltam. Utólag belegondolva ez elég beteg, és ilyet egészséges ember, akinek jó a kapcsolata az ételekkel, nem csinál ilyet.


A koplalás meg nem igaz :) 1600 kalóriát ettem férfiként, napi 20.000 lépéssel és heti 5 edzéssel, és nagyon keveset fogytam még ezzel is. Ez volt 2 hónapja. Most ott tartok, hogy 2300-2500 kalórián sem hízok. Nem lehetetlen visszafordítani a dolgokat, de ezzel, hogy koplalsz, nem javítasz a helyzeteden. Minden egyes nappal csak saját magad szivatod meg. Minél több ideig csinálod annál valószínűtlenebb, hogy kijössz ebből.

2023. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

De igen, tök normális aki böjtöl, rengeteg pozitív hatása is van, az a nem normális, aki böjtölve akar fogyni. Arra nem való a böjt. De vannak pl klinikák amerikában és az oroszoknál is, ahol böjttel bizonyos rák típusokat gyógyítanak eredményesen.

Remek mentális gyakorlat is, én pl ezért csinálom, régen nem tudtam mértéket tartani semmivel, a rendszeres böjtökkel sikerült önuralmat tanulnom.

Én minden pénteken böjtölök, csütörtök estétől szombat reggelig.

Valamint fél évente csinálok egy teljes hetet.

De ismétlem ez nem fogyókúrás marhaság arra nem jó.

2023. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!