Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki koplalással fogyott le,...

Aki koplalással fogyott le, az hogy bírta ki? Illetve mennyi idő, míg hozzászokik az ember?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen megy, állandóan szédülök, fáj a fejem, gyenge vagyok, hiába iszok zéró kólát, de nem igazán segít.

2023. okt. 28. 00:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
95%

Koplalás nem segít.


Sportolj , mozogj minden nap.

2023. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

"#4 ez nem propagálás, de van olyan, hogy valaki csak koplalással tud lefogyni, én vagyok az élő példa."


Falási rohamaid hogy vannak?


Igazából mondhatunk neked bármit, azt hiszed hogy te találtad fel a spanyol viaszt aztán majd maximum fél év múlva jön a kérdés hogy tök jól lefogytál ezzel a csodamódszerrel de mióta eszel ennél többet 2 falattal visszhíztál 10 kilót...

2023. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás arra jó, hogy hízékonyabbá tegyen.
2023. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be ezt a hulyeseget mert rá fogsz fázni nagyon, hiába tűnik még jó mokanak. És ezt nem rosszindulatbol írom.
2023. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyan nagy koplalásokba nem kezdtem soha, olyan volt, hogy próbálgattam, hogy meddig bírom kaja nélkül, a cél mindig a nap vége volt, 5 napig fájt a fejem, szédültem, gyenge voltam. Zöld teákat ittam csak napközben. De ilyen 1000 kcalt minimum mindig ettem. Majd ezzel leálltam kis időre, aztán újra elkezdtem és már csak vacsizok, 3 hét volt hozzászokni, már nem is vagyok éhes, csak este. Igazából megtehetném, hogy kevés kcalt egyek, mert eltelítene az 500-700 is. De ezt csak akkor javaslom, ha felnőtt vagy és csak egy kis ideig tolod így. Mármint a napi egyszer evés jó, de a koplalás csak tudatosan jó, hogy gyorsabban eredményt érj el, aztán ez motiváljon az egészséges fogyásra.
2023. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!