Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Teljesen reménytelennek érzem...

Teljesen reménytelennek érzem a kalóriaszámlálást, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szeretnék lefogyni, de úgy érzem, nem fog menni. A kalkulátorok szerint 1700 kcalt éget el a szervezetem napi szinten, tehát ha érdemleges minuszban szeretnék lenni, akkor max 1500-at kéne ennem, de inkább 1300-at. De az istennek sem lakok jól ennyivel. Az egyetlen alacsony kalóriás étel, ami laktat, az a főzelék. De nem ehetek állandóan főzeléket... Próbáltam salátát, joghurtot, müzlit, stb. De éhes vagyok, akármit csinálok. Ha pedig ignorálom, bizonyos idő után rosszul leszek. Talán örököltem a cukobetegséget a nagyanyámtól, nem tudom... Próbáltam felhozni ezt szüleimnek, de szerintük hülyeség. Alapjáraton 2-3 szendvicset szoktam enni nap közben, de abból egy kb 400kcal. Szóval hazaérve ott tartok hogy még ebédet sem ettem, de már megettem a napi keretem nagy részét. Próbáltam sporttal növelni a kalória deficitet, de mivel egy gyenge szar vagyok, nem tudok annyit mozogni, hogy jelentős mennyiséget elégessek.

2023. nov. 18. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%

Hozzá fogsz szokni.


Önfegyelem kérdése.

2023. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de szerintem több téves dolog van ebben.

Nem tudom - nem írtad, de jó lenne tudni -, milyen magas vagy, hány kiló, és mennyire vagy fizikailag aktív, de ez túl kevésnek tünik, amit kiszámoltál.


Másrészt az étrended is valószínüleg nem jól van összeállítva, ha jó az összetétel, akkor nem lehetsz éhes.


Fogytam 15 kilót úgy, hogy végig jól laktam, finomakat ettem és már e´vek óta tartom is a súlyom, szóval tudom, miröl van szó.

2023. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
1200-1300 kalória egy kétéves gyerek napi adagja. Nem kell csodálkozni, ha éhes vagy, amikor éhezel.
2023. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Írd meg az adataidat, akkor jobban lehet segíteni, mert valamit nem jól számoltál.

Nekem 150 cm-rel és 50 kg-mal 1700 kcal a súlytartás, kizárt, hogy neked ennyi kellene a fogyáshoz

2023. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

1500 kalóriával fogytam 10kilót 2 hónap alatt, 1-es voltam. Mellette intenzív edzés volt.


Elhatározás kérdése.

2023. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Cukormentes üdítőktől összefossa magát, de jó ötlet.
2023. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Keress rá az okostányérra és egyél aszerint. Akkor fogsz jollakni. Tanyer fele zoldseg, negyede feherje negyede szsnhidrat. A szsndvics is jo ha van benne eleg feherje es eszel melle ehy marok zoldseget. Akkor fogsz jollakni.

Ha koveted az okostanyert akkor mijdig jol fogsz lakni.

Illetve ha a nap elso feleben megeszed a kalroiaid ketharmadat akkor este meg delutan alig leszel ehes

2023. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
10 hónapja eszem 1500 kcal-t, 28 kg-t fogytam, egy percig nem éheztem. Nekem az 5x-i étkezés vált be (nagyjából 300-200-500-200-300 elosztásban). Igyekszem magas fehérjetartalmú ételeket enni, a zsírt minimalizálni, és úgy tervezni, hogy szinte minden étkezésben legyen friss zöldség vagy gyümölcs.
nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Ne is mondd... Én tudom, hogy azért híztam, mert akkor is eszek, ha nem kellene.

Most voltam piacon, megettem egy friss vajas kiflit a kávém mellé. És nem vagyok éhes, de annyira jó volt, hogy szívesen ennék még egyet.

nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ehetsz sokkal többet is, ha lemozgod. Ezen múlik minden.
nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!